LG V30 izlenimleriniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

root61

Profesör
Donanımı güncel ,Poled ekran,ip68,MIL-STD-810G, 16mp arka kamera, geniş açılı arka kamera,kablosuz şarj,3300mah batarya, sd835 4gb ram,micro sd.

-V30'un yan çerçeveleri G6 gibi göze batmasa da biraz daha iyi olabilirmiş (G2 bu konuda çok iyi örneklerden)
-LG nin OIS konusunda rakiplerine göre başarısızlığı.
-Parmak iziokuyucu keşke Sony gibi güç tuşuna entegre edilseymiş.
Benim izlenimlerim bu yönde. Elbette klasik LG nin ekran,boot ,servis kronik sorunları var ama özellikle bu cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz? Note 4 den geçmeye değer mi?

sunshine123

Üyecik
LG'nin tasarım ve donanım olarak en çok beğendim telefonu V30 oldu fakat böyle bir telefona neden 5 mp ön kamera koyarlar anlamış değilim

mia.wallace

Doçent
Murat Burçunda dedigi gibi beklemeniz lazım kroniği çıkabilir onun disinda guzel telefon tabi ben edge seviyorum orasi ayri

Zaptoss02

Doçent
V30 yaklaşık 4199 tl çıkacak. Çıksın 1 ay bekle öyle al sorun çıkmayacak gibi ama sen yine 1 ay bekle. Note 8 güzel cihaz v30 dan iyi olabilirdi ama hem 5000 lira hem exynos işlemci var. Snapdragon exynos u katlar

lgsever

Profesör
Sadece bu telefon için değil lg nin bütün telefonları için kronik sorun çıktımı diye beklemek ve bu sıradaki fiyat düşüşünü keyifle izlemek gerek ayrıca sony gibi olması gerekmiyor gayet iyi bir yerde s8 ve note 8 deki gibi ulaşılmaz değil evet ois berbat yani kesinlikle geçilir ancak elindeki cihazın bir sıkıntısı yoksa ki bu note 4 3 4 ay bekle

root61

Profesör
V30 yaklaşık 4199 tl çıkacak. Çıksın 1 ay bekle öyle al sorun çıkmayacak gibi ama sen yine 1 ay bekle. Note 8 güzel cihaz v30 dan iyi olabilirdi ama hem 5000 lira hem exynos işlemci var. Snapdragon exynos u katlar
Öyle yüksek meblağlar vermem, çıkar çıkmaz hiçbir cihazı almam hele LG . G6 distr garantili 3300 civarı iken şu an paralel de ( asla almam) 2200 lira. Açıkçası yurtdışından getirtebilirsem İphone X alırım olmazsa hesaplı V30 düşünebilirim,samsung'dan sıkıldım.

M. Cevdet

Üyecik
Mavi olan rengine bayıldım telefon yazılım ve donanım konusunda cok iyi görünüyor ama ön kamerasının zayıf olması ve arka kamerada birinde kötü ois diğerinde hiç olmaması kötü olmuş fiyatı 2500tl civarına düşerse alırım.

lgsever

Profesör
Mavi olan rengine bayıldım telefon yazılım ve donanım konusunda cok iyi görünüyor ama ön kamerasının zayıf olması ve arka kamerada birinde kötü ois diğerinde hiç olmaması kötü olmuş fiyatı 2500tl civarına düşerse alırım.
Aynende 2500 civarına düşmesi için bence 6 ay zaman geçip ithalatçı garantili olması lazım
--- Gönderi Güncellendi ---
Öyle yüksek meblağlar vermem, çıkar çıkmaz hiçbir cihazı almam hele LG . G6 distr garantili 3300 civarı iken şu an paralel de ( asla almam) 2200 lira. Açıkçası yurtdışından getirtebilirsem İphone X alırım olmazsa hesaplı V30 düşünebilirim,samsung'dan sıkıldım.
Distr. garantili 2300 yanlış yazmışsın galiba

Ebubekir Demirhan

Profesör
Bu forumun kalitesi git gide kötüleşiyor, kayıt olurken ki sorular Türkiye'nin başkenti neresi ? gibi sorular yerine daha zeka seviyesini ölçücek sorular olmalı ki forum yeniden kalitesine ulaşsın cahillerle dolmaya başlamış.

Curuk elma

Asistan
Bu forumun kalitesi git gide kötüleşiyor, kayıt olurken ki sorular Türkiye'nin başkenti neresi ? gibi sorular yerine daha zeka seviyesini ölçücek sorular olmalı ki forum yeniden kalitesine ulaşsın cahillerle dolmaya başlamış.
O soru bot lari engellemek için yapılmış sorulardan

Zaptoss02

Doçent
Lg v30 4bin lira altına kolay kolay inmez.
Maliyeti yuksek. İşlemci 835 kamera 1.6 ve 1.9 çerçevesi çok iyi suya dayanıklı 2k+ ekran

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Note 4 kullanıcısı isen seneye Note 8 in fiyatını 3000 tl ye düşmesini bekle bayilerden eski al yeniyi götür gibi avantajları yakalarsan daha iyi olur

Administraktör

Profesör
Donanımı güncel ,Poled ekran,ip68,MIL-STD-810G, 16mp arka kamera, geniş açılı arka kamera,kablosuz şarj,3300mah batarya, sd835 4gb ram,micro sd.

-V30'un yan çerçeveleri G6 gibi göze batmasa da biraz daha iyi olabilirmiş (G2 bu konuda çok iyi örneklerden)
-LG nin OIS konusunda rakiplerine göre başarısızlığı.
-Parmak iziokuyucu keşke Sony gibi güç tuşuna entegre edilseymiş.
Benim izlenimlerim bu yönde. Elbette klasik LG nin ekran,boot ,servis kronik sorunları var ama özellikle bu cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz? Note 4 den geçmeye değer mi?
Ben seni xdadan tanıyorum özellikle kamera modlarında(stock) kendini geliltirmiş birisin ancak n4e bide custom ile şans vermelisin.

stat counter