LG V20 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Murat Burç

Def<3Öm
Bana göre kar dan kısmak değil. Milletten yolunacak tüyü azaltmaktır.3000 tl olarak gelecekmiş cihaz. Acıkcası 3k para vercek olsam alternatifsiz iphone alırım. lg nin sunduğu destek oratda ortalama 2 yılda destek bitiyor veya artık gübncellemeler azalıyor. Servislerinde kronik cihazlarla bası dertte. Giden cihazlr baya bekletiyor dönmeyi. Acıkcası parası olup risk almak isteyen maceraperest kişiliklerin alacağı cihazdır v20. (burası kişisel) tasarımı berbat bana göre hiçbir albenisi yok
Ben buna anca random atarım iPhone alırım diyor.
İgrujiajsjehehebrhrbbrhrvrjrbjrbejebeje en rjrbej2jwjwiwiqiqj9qjwhwjwjb

tengribizmenemen

Profesör
Bana göre kar dan kısmak değil. Milletten yolunacak tüyü azaltmaktır.3000 tl olarak gelecekmiş cihaz. Acıkcası 3k para vercek olsam alternatifsiz iphone alırım. lg nin sunduğu destek oratda ortalama 2 yılda destek bitiyor veya artık gübncellemeler azalıyor. Servislerinde kronik cihazlarla bası dertte. Giden cihazlr baya bekletiyor dönmeyi. Acıkcası parası olup risk almak isteyen maceraperest kişiliklerin alacağı cihazdır v20. (burası kişisel) tasarımı berbat bana göre hiçbir albenisi yok
iPhone'un desteği iyi,ona lafım yok ama özellikle 6 modeli aşırı sorunlu.Neredeyse 6 kullanıpta sorun yaşamayan yakınım yok.Mesela biz ailecek apple kullanırız,ne yazık ki sık sık genpa ile muhatap oluyoruz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Beğeniyordur onu alır bu kadar aşağılayacak bir durum yok ben de touchwizden nefret ettiğim için Samsung almam ama sen seversin alırsın.

_FAUST_

Dekan
Ben de normalde sevmem ama dediğim gibi V20 gerçekten de çok güzel olmuş.;)

xxmeeminxx

Asistan
adacdcafgxdcaxgfdcaxdgafxg
iPhone'un desteği iyi,ona lafım yok ama özellikle 6 modeli aşırı sorunlu.Neredeyse 6 kullanıpta sorun yaşamayan yakınım yok.Mesela biz ailecek apple kullanırız,ne yazık ki sık sık genpa ile muhatap oluyoruz.

Beğeniyordur onu alır bu kadar aşağılayacak bir durum yok ben de touchwizden nefret ettiğim için Samsung almam ama sen seversin alırsın.
He de geç bosver. Ugrasılmaz böylesilerle. evet 6 kötü telefon bana görede. söyle dusunelim apple da 6 serisi sıkıntı (s değil) ama lg de gördüğüm kadarıyla amiral gemilerinin her serisi sıkıntılı. g2 ekranı (ki kullanan arkadasımdada aynı sapsarı olmus bir kenarı ekranın). g3 ün catlaması g4 ün ghost screen ve anakart yanması (ki bu 2 sorunu bizzat yasadım). g5 tede ghost screen v10dada ghost screen. acıkcası bu telerfon 2000 lira 1500 de olsa almam. telefn iyi ama lg.
Ben de normalde sevmem ama dediğim gibi V20 gerçekten de çok güzel olmuş.;)
inan telefonları kullnaması güzel. ama kronik hasarları yüzünden bir süreden sonra nefret olusabiliyor.

_FAUST_

Dekan
adacdcafgxdcaxgfdcaxdgafxg

He de geç bosver. Ugrasılmaz böylesilerle. evet 6 kötü telefon bana görede. söyle dusunelim apple da 6 serisi sıkıntı (s değil) ama lg de gördüğüm kadarıyla amiral gemilerinin her serisi sıkıntılı. g2 ekranı (ki kullanan arkadasımdada aynı sapsarı olmus bir kenarı ekranın). g3 ün catlaması g4 ün ghost screen ve anakart yanması (ki bu 2 sorunu bizzat yasadım). g5 tede ghost screen v10dada ghost screen. acıkcası bu telerfon 2000 lira 1500 de olsa almam. telefn iyi ama lg.

inan telefonları kullnaması güzel. ama kronik hasarları yüzünden bir süreden sonra nefret olusabiliyor.
Umarım bu sefer sıkıntı olmaz.:)

Lazzz

Rektör
2999TL derken? Neyse yakın zamanda 2000 bandının bile altına ineceğini düşünüyorum.

Lazzz

Rektör
Bu dolar kuru ile o iş biraz zor. Ve iyi telefon çıkarmışlar fiyasko değil düşeceğini sanmıyorum
Dolar kuru? Dolar sadece şişirildi. O şişme iner, ben telefona fiyasko demedim. Sadece ülkemizde (Samsung ve Apple piyasası hareketli insanların gözünde ha samsung kaliteli ha apple kaliteli imajı yaratıldığı için diğer markalar o imajı hala kırmayı başramadı ve hala arkadan geliyorlar bu yüzden LG dahil diğer markalar samsuıng ve apple kadar tutulmuyor) LG pek tutulmuyor kim ne derse desin. Bu yüzden fiyatları süratli bir şekilde düşme gösteriyor.

Murat Burç

Def<3Öm
Dolar kuru? Dolar sadece şişirildi. O şişme iner, ben telefona fiyasko demedim. Sadece ülkemizde (Samsung ve Apple piyasası hareketli insanların gözünde ha samsung kaliteli ha apple kaliteli imajı yaratıldığı için diğer markalar o imajı hala kırmayı başramadı ve hala arkadan geliyorlar bu yüzden LG dahil diğer markalar samsuıng ve apple kadar tutulmuyor) LG pek tutulmuyor kim ne derse desin. Bu yüzden fiyatları süratli bir şekilde düşme gösteriyor.
Valla düşşe güzel olur. Çok sağlam cihaz insanlar ucuz bari alsın. Malum ülkemizin durumu ortada

KaakMaZoT

Üyecik
Lg de G serisi hızla fiyat düşüyor ama V serisinde pek kolay değil o is. V10 bile hala yüksek fiyatlarda şuanda. Kaldiki v20 fiyatı zor düşer.

KaakMaZoT

Üyecik
Vallahi bekliyorum bayagidir gelecek diye ama hala ingiltereye gelmedi neden bilmiyorum kontratın ayin 18 inde bitiyor sanırım buraya gelene kadar bekleyeceğim :(

_FAUST_

Dekan
Zaten inceleme adi altinda reklam yapmak icin video cekiyorlar,cok dert degil.
Yaninda verilen oyuncaklarda indirim yok. Piyasadan da toplasan 3k olur zaten.
Ne bileyim ya umarım bu hafta yayınlanır.
Yanlız kafama takılan bir şey oldu bu telefonda ki UsbType-C slotu 2.0'mı 3.0'mı Quick charge 3.0 var ama o konuda kararsız kaldım eğer öyleyse G5 kullanmak daha mantıklı olacak!:(

Ahbârî

Dekan
şunun surasında 3 ay sonra yeni telefonlar çıkacak. üst modeller. lg v20 bu kadar geç çıktıktan sonra hiç bir cazibesi kalmadı bana göre. birkaç ay önce piyasaya sürülseydi diğer ülkelerdeki gibi, makul olabilirdi. ama şu an alacak olanlar hem sorunlarını görmek için beklesin derim hem de o arada yeni çıkacaklarla kıyaslasınlar.

stat counter