LG G5 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

F1kan

Profesör
Arkadaşlar samsung note 4'ten lg g5'e gecilir mi mantikli mi?
7 aydır g5 kullanıyorum ve tek bir sorunlar karşılaşmadım.Fakat çevremdeki çoğu insan kronik sorunlar yaşamakta. Lg g5 almak çok risklidir öncelikle belirteyim.
Lg kendisi v20 lerde bootloop sorununu kabul etmiştir. Bence bunları alıcağına kafan rahat bir şekilde Samsung S7 almanı tavsiye ederim. Çünkü lg demek risk demek.

Muratdr63

Üyecik
Selamlar. Lg g5 H858 model telefonum var ve yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Ghostscreen problemim var ona artık alıştım ama navigasyon problemi duzelmedi. Böyle bir sorun yaşayan ve çözüm bulan varsa paylasabilir mi

Muratdr63

Üyecik
Selamlar. Lg g5 H858 model telefonum var ve yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Ghostscreen problemim var ona artık alıştım ama navigasyon problemi duzelmedi. Böyle bir sorun yaşayan ve çözüm bulan varsa paylasabilir mi

kafkefkasva

Üyecik
H858 model navigasyon problemi bende de var bunun icin telefonu garantiye verip olumlu sonuc alan var mi acaba ?

F1kan

Profesör
o kadar para veriyorsun, yine siyah çerçeve general mobile'deki... kazıq .d
Yok ya :D Geçen sene kasımda 1600 lira falandı hb de o aralar en ucuz amiral gemisi 2400 ile Xz di :D
Fiyatına göre efsane bir telefon fakatttt... Risktir lg :D Alan ona göre almalı. Mesela ben kasımdan beri kullanıyorum sıfır hata. Ghost screen bile yok

cx105lumutcan

Doçent
Yok ya :D Geçen sene kasımda 1600 lira falandı hb de o aralar en ucuz amiral gemisi 2400 ile Xz di :D
Fiyatına göre efsane bir telefon fakatttt... Risktir lg :D Alan ona göre almalı. Mesela ben kasımdan beri kullanıyorum sıfır hata. Ghost screen bile yok
Benim ikinci ekranda bile ghost var

kaanm55

Dekan
lg g4'te de ghost screen oluyormuş :D

her neyse siz bizim akıllı tahtayı görecektiniz :) kalem açıyorsun kendi kendine kalem aşağıya doğru gidiyor değişik şekiller oluşuyordu

kkoray

Profesör
selam arkadaşlar

gps sorunu yaşıyorum bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı ?

F1kan

Profesör
navigasyon vb uygulamaları açtığım zaman gps ten konum almıyor yaklaşık 15 20 dk beklememe rağmen konum gelmiyor
Ben yaşamıyorum bu sorunu ama baska yerlerdede bu sorun hakkında bişeyler duymuştum. Bu arada telefonunuz Tr garantili mi ?

stat counter