LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

dragomhmt

Asistan
Telefona gelmedi gelmeyecek. Bilgisayar dan lg pc suite ile yapacaksınız.

dragomhmt

Asistan
lg pc suite den de olmuyor hata veriyor sürekli

telefonum lg g3 32 gb
Lg servisine gidersen yükseltirler hemen.
Sıfırlama yaparak güncelleme yapmak daha stabil olmasını sağlar. Üşenmem derseniz foto Vs verilerinizi yedekleyip sıfırlama yapın sonra güncellemeyi deneyeyebilirsin. Öyle olmazsa servise götür yaparlar onlar kısa sürede .

derya1978

Asistan
Lg servisine gidersen yükseltirler hemen.
Sıfırlama yaparak güncelleme yapmak daha stabil olmasını sağlar. Üşenmem derseniz foto Vs verilerinizi yedekleyip sıfırlama yapın sonra güncellemeyi deneyeyebilirsin. Öyle olmazsa servise götür yaparlar onlar kısa sürede .
fabrika ayarlarına sıfırladım tekrarda lg pc suiteden denedim olmadı olmuyor

dragomhmt

Asistan
fabrika ayarlarına sıfırladım tekrarda lg pc suiteden denedim olmadı olmuyor
Pc suite programından olabilir
Lg Mobile Support Tool uygulamasını indirin bilgisayara kurun ve yönetici olarak çalıştırın. Bu program biraz daha ileri seviye kullanıcılara sürüm düşürme gibi şeyler yapmasını da sağlıyor ama biz sadece güncelleme yapacağız pc suite gibi. Telefonu bağlayın program size güncellemeyi gösterir zaten. Lg pc suite gibi kullanımı basit.
LG Mobile Support Tool İndir - LG Akıllı Telefonlar İçin Sürücü Programı - Tamindir
Bu linkten ya da google dan arayıp indirebilirsin.

derya1978

Asistan
lg g3 telefon kullanırken wifi açıkken mi yoksa 4,5g açıkken mi telefonun sarjı hızlı biter

Hüseyin Akmaz

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. 16 aydır LG G3 kullanıyorum. Yaklaşık 8-9 ay önce telefonda barkod tarzında çizgiler çıkmaya başladı. Zaman geçtikçe arttı bu çizgiler. Mesela Instagram'a giremiyorum çünkü bu çizgiler yüzünden fotoğrafların yarısı gözükmüyor.
Telefonun diğer problemi kronik çatlama sorunu. Kulaklık girişi çatladı.
Son problemi çok ısınıyor ve şarjı çabuk bitiyor.
Telefonu hepsiburada.com'dan aldım. İthalatçı garantili. Garantisinin bitmesine 7 ay var. Bulunduğum şehirdeki yetkili servise götürsem yeni telefon mu verirler yoksa bunu tamir mi ederler? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Meridian

Dekan
Merhaba arkadaşlar. 16 aydır LG G3 kullanıyorum. Yaklaşık 8-9 ay önce telefonda barkod tarzında çizgiler çıkmaya başladı. Zaman geçtikçe arttı bu çizgiler. Mesela Instagram'a giremiyorum çünkü bu çizgiler yüzünden fotoğrafların yarısı gözükmüyor.
Telefonu hepsiburada.com'dan aldım. İthalatçı garantili. Garantisinin bitmesine 7 ay var. Bulunduğum şehirdeki yetkili servise götürsem yeni telefon mu verirler yoksa bunu tamir mi ederler? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Tamir ederler büyük ihtimalle. Zaten ithalatçı firmalar çok zor değişim yapıyor.

Arkadaşlar cihazın 6 Aralık 2016 güncellemesinden sonra 4.5G mobil veri açıkken yapılan görüşmeden hemen sonra mobil veri kesiliyor, şebeke kesiliyor ve takılı olan hafıza kartı devre dışı kalıyor. Aynı sorunu yaşayan başka kimseler var mıdır?

cuteftp

Asistan
01.11.2016 tarihinde Delta Servis garantili LG G3 marka telefonumu servise gönderdim. Halen yapmadılar. Paralel ithalat garantili aldığım için pişmanım. Delta servise telefon gönderecek arkadaşlara duyurulur. Sonuç olarak tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım bekliyorum.

alionse

Üyecik
benimde lg g3 var pil ömrü bitik ancak uzun şarjdan sonra kullanılıyor telefonu açıyorum ekrana ışık geliyor ama lg logosu veya başka bi görüntü gelmiyor. telefonda reset menü açılıyor ama dediğim gibi telefon açılmıyor kaç kez reset attım fabrika ayarlarına döndüm ekran sadece ışıklı kaldı hiç açılmadı yardım edebilecek varsa yazsın

derya1978

Asistan
s:a arkadaşlar telefunda lg g3 andoid 6 marş lc pc süit uygulaması ile güncelledim

peki bu telefona format atmak istediğimde telefon nasıl açılacak ilk aldığım gibi mi, yoksa android 6 en son güncelleme ile mi açılacak kurulacak

Kaptansharp

Üyecik

Hocam şu barkod tarzı çizgilerden bende de çıktı, siz sorununuzu çözdünüz mü?
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar telefonum bir kaç gündür kafayı yedi. Net'te dolaşırken bile bir anda kalakalıyor ardından reset atıyor. LG Logosunda takılıyor veya bazen hiç açılmıyor. Açıldığında ise LG logosu çıktıkdan 1-2 saniye sonra ekte bulunan görüntü çıkıyor. Sanki ekran kırıkmış gibi. Önceleri bataryadan sandım ama başka g3 bataryasıyla, şarj aletiyle denedim kar etmedi.Yine aynı.Şarjdayken bile aynısını yapıyor. Hard Format attım bi işe yaramadı . Donanımsal bir arıza gibi gözüküyor.

Telefoncuya götürdüm. Durumu anlattım. Durduk yere herhangi bir zamanda takılma yapıyor ve reset atıyor kafasına göre. Reset atmasına rağmen telefon açılmıyor, LG logosunda takılı kalıyor. Ve bazen de aşağıdaki görüntü gibi görüntüler oluşuyor, dedim. Bana telefonuma root gerektiğini söyledi. Yani yazılımsal dedi. Emin misin abi dedim. Daha önce buna benzer bişeyle karşılaşmıştım dese de bana sorunu tam anlamadı gibi geldi.

Daha önce karşılaşan var mı bu sorunla arkadaşlar rica ediyorum yardım edin.
Kaç gündür araştırmaktan helak oldum. Telefon tamirinden anlayanlar rica ediyorum yardım ediniz.

Kaptansharp

Üyecik
Hocam şu barkod tarzı çizgilerden bende de çıktı, siz sorununuzu çözdünüz mü?
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar telefonum bir kaç gündür kafayı yedi. Net'te dolaşırken bile bir anda kalakalıyor ardından reset atıyor. LG Logosunda takılıyor veya bazen hiç açılmıyor. Açıldığında ise LG logosu çıktıkdan 1-2 saniye sonra ekte bulunan görüntü çıkıyor. Sanki ekran kırıkmış gibi. Önceleri bataryadan sandım ama başka g3 bataryasıyla, şarj aletiyle denedim kar etmedi.Yine aynı.Şarjdayken bile aynısını yapıyor. Hard Format attım bi işe yaramadı . Donanımsal bir arıza gibi gözüküyor.

Telefoncuya götürdüm. Durumu anlattım. Durduk yere herhangi bir zamanda takılma yapıyor ve reset atıyor kafasına göre. Reset atmasına rağmen telefon açılmıyor, LG logosunda takılı kalıyor. Ve bazen de aşağıdaki görüntü gibi görüntüler oluşuyor, dedim. Bana telefonuma root gerektiğini söyledi. Yani yazılımsal dedi. Emin misin abi dedim. Daha önce buna benzer bişeyle karşılaşmıştım dese de bana sorunu tam anlamadı gibi geldi.

Daha önce karşılaşan var mı bu sorunla arkadaşlar rica ediyorum yardım edin.
Kaç gündür araştırmaktan helak oldum. Telefon tamirinden anlayanlar rica ediyorum yardım ediniz.

Arkadaşlar deneyimli, telefon tamirinden anlayanlar LÜTFEN yardım ediniz. Sorunuma bir türlü çare bulamıyorum:(

Deniz karabacak

Üyecik
lg g3 kullanıyorum. Telefonla wifi ye bağlandığım zaman kaydedildi yazıyor ya da belli bir süre bağlanıp wifi kopuyor. Telefon ip almıyor. staik ip denedim, modemi resetledim hiçbiri çözüm olmadı. bu sorunu benden başka yaşayan ve çözüm bulan varmı?

memo8807

Üyecik
lg g3 kullanıyorum. Telefonla wifi ye bağlandığım zaman kaydedildi yazıyor ya da belli bir süre bağlanıp wifi kopuyor. Telefon ip almıyor. staik ip denedim, modemi resetledim hiçbiri çözüm olmadı. bu sorunu benden başka yaşayan ve çözüm bulan varmı?
Aynı sorun bende de var yaklaşık 3 haftadır, hala çözüm bulamadım senin denediklerine ek olarak format atma, farklı rom kurma da denedim çözüm olmadı. Bu sorunu başka yaşayıp da çözüm bulan var mı acaba?

AF1L1YALN1Z

Üyecik
Arkadaşlar cihazın 6 Aralık 2016 güncellemesinden sonra 4.5G mobil veri açıkken yapılan görüşmeden hemen sonra mobil veri kesiliyor, şebeke kesiliyor ve takılı olan hafıza kartı devre dışı kalıyor. Aynı sorunu yaşayan başka kimseler var mıdır?
Hocam aynı sorun bende de var maalesef. Sesli görüşmeden hemen sonra veri bağlantısı kesiliyor ve sim iptal oluyor. Telefonu tekrar başlatmadan da şebeke gelmiyor. Hatta bazen durduk yere şebeke gidiyor.. Son 3 haftadır da ekranın sol üst kenarında yaklaşık 1.5cm uzunluğunda dikine sarılık meydana geldi. Her geçen gün yoğunluğu artıyor. Garantisi devam ediyor en yakın zamanda göndereceğim. Bu problemler ciddi anlamda telefondan soğuttu beni. Bakalaım garanti ne diyecek.. Fakat şunu söylemeliyim ki şimdiye kadar kullandığım en zevkli cihaz oldu. LG'ye karşı pozitif düşünceler içine sürükledi beni.

stat counter