lg g3 kernel crash

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merhabalar, 2.el lg g3 d855tr 32gb modelini aldım, adamın bana dediği orjinal batarya al kullan dedi n11 üzerinden batarya aldım açılırken kernel crash hatası veriyor sözde telefonu aldığım şahısta da aynı hatayı veriyormuş, orjinal batarya ile denedik açıldı gibisinden teyit etti, bende eyvallah dedim satın aldım bir tanede batarya satın aldım fakat cihaz açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

tb2dlh

Doçent
merhabalar, 2.el lg g3 d855tr 32gb modelini aldım, adamın bana dediği orjinal batarya al kullan dedi n11 üzerinden batarya aldım açılırken kernel crash hatası veriyor sözde telefonu aldığım şahısta da aynı hatayı veriyormuş, orjinal batarya ile denedik açıldı gibisinden teyit etti, bende eyvallah dedim satın aldım bir tanede batarya satın aldım fakat cihaz açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?
Merhaba,
dostum LG G3 Lerde Yeşil Ekran (Çekirdek Çakışması) Demigod crash handler kernel crash | Enes BİBER'in Blogu buradan sorununu gidere bilirsin.

Drangleic

Profesör
Kdz değilde tot dosyası ile yüklersen stock romu başarı ihtimali daha yüksek.

download mode yazısı geliyor sonra kayboluyor, yükleme çalışırken aynı zamanda flas tool'dan model information check fail'e hatası veriyrüor

---- Mesajlar birleştirildi ----

birde hocam download moda alınca sürücüyü qualcomm olarak görüyor fakat, normal olarak açınca lge android net olarak görüyor port 41

Son düzenleme:

Drangleic

Profesör
download mode yazısı geliyor sonra kayboluyor, yükleme çalışırken aynı zamanda flas tool'dan model information check fail'e hatası veriyrüor

birde hocam download moda alınca sürücüyü qualcomm olarak görüyor fakat, normal olarak açınca lge android net olarak görüyor port 41
G3 kullanırken hard brick olmuştu cihazım uyandırmayı başarmıştım ama sizin cihaz tepki verdiği halde download modu çalıştırmıyor anladığım kadarıyla daha öncd hiç denemdim ama şu konuyada bakmanızı öneririm https://www.google.com.tr/amp/s/for...ow-to-lg-g3-download-mode-stuck-t3325120/amp/
Ne yazıkki G3 gerçekten bu tür konularda çok sorunlu bir cihaz.

Drangleic

Profesör
Telefonu bataryası olmadan pc ye bağladığında boş batarya sembolü ile birlikte gri bir ekran çıkıyor mu ?

hocam kurdum fakat şimdide rpm crash hatası veriyor download moda geçmiyor

sarı ekran çıkıyor bu sefer

Son düzenleme:

Drangleic

Profesör
Bu konuda bilgim maalesef bu kadardı hala düzelmemiş olması akla donanım sorunu olabileceğini getirir ayrıca kernel hatası ile bataryanın hiçbir alakası yok telefoncunun art niyetli olduğunu düşünüyorum. G3 gibi problemli bir cihazı ikinci el almak hata olmuş fikrimce.

banada öyle geldi, neyse buda bana bir kez daha ders oldu, insanlara güvenmemeyi bir kez daha öğrendim. Yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar..