Lg 42LM670s siparişi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

friendly

Rektör
660s le her şeyi aynı zaten ki 660ı hiç sitelere bulaşmadan mağazadan da alabilirsin ;) ps3 iyi gider sana, blueray cihazı da bedavaya getirmiş olursun :D
İnşallah bakalım.... Takip etmeye başladığımda 2.600 tl lerdeydi şimdi 1.900 tl nin altını gördük. Ben alabilirsem 1.700 civarı tiko para alma niyetindeyim. Vaktimde var , sabrımda... :)

Konsola gelince Kinect li bir Xbox düşünüyorum ama Ps3 de olabilir bakalım onu düşünmeye çok zamanım olacak... Önce tv...

Sen bi al hayırlısıyla koy resimlerini yap incelemeni. Önce seninkini kutlayalım. ;)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
pek anlamam ama elimden geleni yaparım :)
Örneklerini açan arkadaşlar var onlardan faydalanarak ürün hakkındaki kişisel görüşlerinizi yazabilirsiniz. Sizden sonra satın almak isteyenlere rehber olması bağmında çok faydalı oluyor bu tür incelemeler. :)

bora hakan

Üyecik
yarım saat bakmadım karıştı buralar :D
ben tvnin sağlam ve sorunsuz geleceğinden bile kuşkuluyken siz iyice sarmışsınız alete :D
inşallah düşündüğünüz gibi çıkar ne diyeyim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -
REDFOKS valla ilk aşamadan sunuma başladığıma göre bi inceleme de mutlak yaparım :)
rehber olma yardımcı olma konularında üzerime düşeni yapmak bana da keyif verir :)

tambjk

Profesör
yarım saat bakmadım karıştı buralar :D
ben tvnin sağlam ve sorunsuz geleceğinden bile kuşkuluyken siz iyice sarmışsınız alete :D
inşallah düşündüğünüz gibi çıkar ne diyeyim :)

@REDFOKS valla ilk aşamadan sunuma başladığıma göre bi inceleme de mutlak yaparım :)
rehber olma yardımcı olma konularında üzerime düşeni yapmak bana da keyif verir :)
Bencede sağlam ve sorunsuz geleceğinden kuşku duymalısın :) Adresi vermeden düşünecektin onu.

---

Şaka bir yana, bende yeni 47LM660S aldım, şimdilik memnunum. Güle güle eskit.

bora hakan

Üyecik
İnşallah bakalım.... Takip etmeye başladığımda 2.600 tl lerdeydi şimdi 1.900 tl nin altını gördük. Ben alabilirsem 1.700 civarı tiko para alma niyetindeyim. Vaktimde var , sabrımda... :)

Konsola gelince Kinect li bir Xbox düşünüyorum ama Ps3 de olabilir bakalım onu düşünmeye çok zamanım olacak... Önce tv...
Sen bi al hayırlısıyla koy resimlerini yap incelemeni. Önce seninkini kutlayalım. ;)
friendly kinectli xboks düşüncesi çok güzel ama ben ps3 ün blueray olayını seviyorum http://www.teknosa.com/urunler/125081428/sony-ps3-slim-120-gb-konsol fiyatı da ucuzladı bayaa :)

tambjk sağlam gelsin de siz alın :p
senin 47lm 660s inden haberim var forumda okumuştum :)
inşallah sen de güle güle yenile (yeni yazılımları yükleyerek) :D

tambjk

Profesör
Satayım size ps3

40 adet oyun ve 2 adet gitar ile birlikte :)

bora hakan

Üyecik
forumdaşlar tv az önce aras kargo tarafından eve geldi şimdi lg yetkili servisini arıycam kurulum için :D

bora hakan

Üyecik
ve aradım da servis yarın gelip kurulum yapacakmış :) dedim bugün olmaz mı diye yok dediler aradıktan bir gün sonra montaj yapılabilirmiş :)

Snipertr kardeşim şimdilik yüzümüzün akıyla bu işten çıkmış görünüyoruz tabi kurulum yapıldıktan sonra sorun var mı yok mu belli olacak :) kargo hızı mükemmel ama; dün 5te verdik siparişi bugün kargoya verildi diye mail geldi ve şimdi de tv geldi :D sürece bayıldım :)

IuTKuI

Profesör
Bencede sağlam ve sorunsuz geleceğinden kuşku duymalısın :) Adresi vermeden düşünecektin onu.

---

Şaka bir yana, bende yeni 47LM660S aldım, şimdilik memnunum. Güle güle eskit.

Hocam televizyona baktım da kenar çizgileri çok hoşmuş.
Özellikle film izlerken karanlık sahnelerdeki görüntü kalitesi nasıl acaba?

tambjk

Profesör
Hocam televizyona baktım da kenar çizgileri çok hoşmuş.
Özellikle film izlerken karanlık sahnelerdeki görüntü kalitesi nasıl acaba?
Karanlık sahnelerde parlaklık ve contrast gayet iyi, hatta ben kısmak durumunda bile kalıyorum parlaklığını biraz, gözüm öyle alışmış. Işık sızması vs de yok bende, ama bu sorunu yaşayan arkadaşlar da olmuş duyduğum kadarıyla. Underground filmini fln tekrardan izledim hatta test amaçlı, film boyunca karanlık sahnelerdeki tüm arka plan unsurlarını net bir şekilde görebiliyorsunuz.

--

Gözüme çarpan bir sorun olarak; 3D ye geçtiğim zaman parlaklık çok az azalıp, ses biraz kısılıyor. Bunun sebebi ayarlardan mı kaynaklı yoksa tv'den mi henüz çözemedim. Ama bunu çok dikkatli olursanız farkediyorsunuz, herhangi rahatsızlık yaratmıyor tabi :)

stat counter