LG 32LM611S 81 cm 3D Full HD Led TV, MCI 200 Hz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

djvietnam

Profesör
köşktemi yaşiyon hacı :D
yok be abi kendim bu sektördeyim arızalı defolu ürünleri alıp kendim tamir edip ucuza getiryom olay bu atıyorum örnek tv çizilmiş panelde ufak tefek çatlaklar oluyor bazen üretimde yada taşımada onları uygun fiyattan alıp değerlendiriyorum

Naturel37

Asistan
elektroword te bu tv nin bir üst modeli olan 94 ekranı 1199 tl bu daha avantajlı hem pasif gözlükler kesinlikle gözü yormuyor 2 saat kesintisiz izledim 3D filmi çok rahat tam tersi aktif gözlükler şarzlı olanlar tam tersi 20 dakika sonra başağrısı yapıyor genelde samsung modelleri panel olarakta titreşimsiz 3D izleyebiliyorsunuz eski teknoloji olan aktif gözlükler başağrısı yapıyor son teknoloji olan pasif gözlükler daha rahat fiyat olarakta 7 tl ye bulabiliyorsunuz şarzlıların en ucuzu 150 tl
sizce hangisi avantajlı dersiniz? link aşagıda bakabilirsiniz.ben aynısını 4 aydır kullanıyorum çok memnunum

http://www.electroworld.com.tr/p/lg-37lm611s-led-tv/

Korpe

Rektör
yok be abi kendim bu sektördeyim arızalı defolu ürünleri alıp kendim tamir edip ucuza getiryom olay bu atıyorum örnek tv çizilmiş panelde ufak tefek çatlaklar oluyor bazen üretimde yada taşımada onları uygun fiyattan alıp değerlendiriyorum
oo ustacım iyi ya :)

djvietnam

Profesör
lg tvlerin smart menüsü çok karışık neyin nerde olduğunu ara dur samsung smart tvler daha düzgün daha derli toplu

raxetul

Profesör
Kaçın hortlak geldi. Bu televizyondaki uydu alıcısı DVB-S2 mi? Bilen, kullanan arkadaşlar dönüş yaparsa almayı düşünüyorum.

stat counter