Letgo kullanmayın kullandırtmayın !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

dromurc

Üyecik
Letgo'nun en büyük sorunu platformdan ziyade üyeler bence.
Bence de öyle. Geçenlerde eski buzdolabımızı satışa koydum. Biri aradı. Yazdığım fiyatın yarısını teklif ediyor. Üstüne üstlük adam diyor ki telefonda, '' Len ağabey buzdolabını benim oraya sen getirir misin ? '' Anan güzel mi diyecektim zor tuttum kendimi. Herife mal satıyoruz, bi de malın ameleliğini yaptırmaya kalkıyor. Kısacası platform iyi bir fikir, geliştirilmesi gerekiyor, tasarım açısından vasat, yüzü keyif vermiyor , ama işe yarıyor mu ?Yarıyor. Üyeler leş. Ona da yazılımcı ne yapsın .

root61

Profesör
Letgo da Lg led.projeksiyon aldım. Tamir edilmiş çıktı. Büyük konuşmayayım ama 2.el ile işim olmaz. Ben bir ürün eklerken eksilerini kusurlarını yazarım hak geçmesin ama insanlarımız ben böyle aldım böyle veririm onun sorunu olur kafasında.

Yarı fiyat teklifi verme, buluşmaya gelmeme, bir anda sebepsizce engel atma, gereksiz samimiyet dolu bir çok insan ile uğraştım. Bunun yanı sıra öyle kaliteli insanlar ile birden fazla alışverişlerimde oldu. Öyle ki hala arayıp satışta bir şey olup olmadığını soranlar bile var. :D

İşin özü insan var, insan var...

rawkid

Dekan
Benim başıma da şöyle bir olay geldi.

Akıllı bilekliği satışa koydum normalde sıfırı 70-80 lira ikinci eli 50 liradan başlıyor bende 45'e koydum.

Biri yazdı 25 olur mu diye dedim olmaz. Sonra başladı yemin etmeye valla bu kadar param var nolur ver vs vs en sonunda vereceksin ulan diye emretmeye başladı dedim noluyoruz lan :D

Biri sıfır fiyatı 500 lira olan ve neredeyse hiç kullanılmamış tıraş makinesini 350 liraya koymuştum. Akıllının biri gayet ciddi şekilde 120 liraya alayım yazmıştı. Ben de zahmet etme ben makineyle birlikte üstüne para vereyim öyle al dedim :D

Betazoid

Üyecik
Siteden ziyade insanlarda sorun var. Türkiye'de artık satılmayan iki elektronik parçanın sıfırını bu site sayesinde bulup satın aldım. İnsanları kandırmaya veya dolandırmaya çalışan insanlarda var elindeki ürünü düzgün bir şekilde satmaya çalışan insanlarda var. Hangisine denk geleceğiniz biraz şans ve birazda araştırmaya bağlı bir konu.

stat counter