Letgo Dolandırıcılık

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mrrt123x

Üyecik
Yani tam dolandırıcı falan olsa size bilgisayarı vermeden para ister bir şekilde ondan sonra kaybolur onunki biraz kandırmaya girmiş yani ürün garantisiz yada başka yollarla sahip olunmuş olabilir dış ülke gibi.
Seri nodan herşeyden baktım şu anda.Urunun 2 yıl daha Türkiye garantili olduğunu gördüm.E bu adamin amacı ne?Garantiyi vermek yerine neden daha fazla para
Bende ondan korkmuştur dedim zaten yani uzatmayın bence karli cıkmıssınız hem adam benden fazla para istedi sıkayet etmemem için derse ne diceksiniz.
Aynen hiç girmeyeceğim işin içine ama konu ama kayydimiz ve goruntuler var kanıtım var yani oyle derse bile

Bi ıssırabilsem

Profesör
Seri nodan herşeyden baktım şu anda.Urunun 2 yıl daha Türkiye garantili olduğunu gördüm.E bu adamin amacı ne?Garantiyi vermek yerine neden daha fazla para

Aynen hiç girmeyeceğim işin içine ama konu ama kayydimiz ve goruntuler var kanıtım var yani oyle derse bile
Hocam savcılık falan diyince çocuğun kafa gitmiş herhalde garanti kağıdı kayboldu falanda size mi söylemedi acaba

PARAzitCELL

Profesör
Teknik servisden gerçek sahibinin ad soyadı ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz veya onlara ihbar bildiriminde bulunabilirsiniz... Böylece polise filan gerek kalmadan iş gerçek sahibi tarafından takibe alınır. Size o yönden bi zarar gelmez, çünkü şikayeti siz değil gerçek sahibi yapmış olur (eğer mal çalıntı ise)...

mrrt123x

Üyecik
Teknik servisden gerçek sahibinin ad soyadı ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz veya onlara ihbar bildiriminde bulunabilirsiniz... Böylece polise filan gerek kalmadan iş gerçek sahibi tarafından takibe alınır. Size o yönden bi zarar gelmez, çünkü şikayeti siz değil gerçek sahibi yapmış olur (eğer mal çalıntı ise)...
Deneyeceğim şimdik

wersaii

Üyecik
Ya benim de benzer bir olay başıma geldi. Letgodan iphone şarj ve kulaklık toplam 100₺ olmak üzere aldım. Kullanılmış olduğu için fiyattan şüphelenmedim neyse şarj aleti orijinal ama kulaklık değil. Satan kişi orijinal olduğunu söylemişti. Elden aldım eve geldiğimde fark ettim iade istedim beni engelledi. Sizce savcılık bununla ilgilenir mi

Usain

Güzel günler göreceğiz...
Yönetici
Mod. Adayı
100 lira için dava masraflarına değer mi bilemem.

stat counter