Küpe Taktıracağım Nelere Dikkat Etmeliyim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yusuf232

Üyecik
Yasaklı
Küpe takıcam nerden takıcam? Nerden kulağımı deldirecem? Ve ucuz küpeyi nerden bulacam?Nelere dikkat etmeliyim? (ERKEĞİM YAŞ 16)

yusuf232

Üyecik
Yasaklı
kulağını donduruyor sonra da küpeyi takıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi ki satan yerler deldiriyor ama kuyumcular deldirmez
Hocam Nereye gidicem ben deldiren yerler diyorsunda deldiren yerler neresi? Bir de ben kulağın 1. lobunu yani kulak memesini deldiricem ne kadar fiyatı biliyor musun?

İzmirdeyim bu arada

kmurat

Dekan
Bu işi bazı kuyumcular yapıyor. Öyle bir kuyumcu bulamazsan Sağlık ocağına git. En güvenlisi de o olur. (Mikrop kapma riski var) Küpe de zaten kuyumcudan alınır. Bir süre alıştırma küpesi takıyorlar. Altın dışında küpe kullanma. Pas, mikrop, ileride sorun olabilir.

yusuf232

Üyecik
Yasaklı
Bu işi bazı kuyumcular yapıyor. Öyle bir kuyumcu bulamazsan Sağlık ocağına git. En güvenlisi de o olur. (Mikrop kapma riski var) Küpe de zaten kuyumcudan alınır. Bir süre alıştırma küpesi takıyorlar. Altın dışında küpe kullanma. Pas, mikrop, ileride sorun olabilir.
Hocam Altın küpe ne kadardır?

Ben çelik ucuz bi küpe takmayı düşünüyordum olmaz mı?

kmurat

Dekan
Fiyatları bilmiyorum. Küpeye göre değişir tabii ki. Gerçek paslanmaz çelik bulursan olur.

yusuf232

Üyecik
Yasaklı
Son düzenleme:

kmurat

Dekan
Kavgalarda birisinin parmağı takılırsa kulak memesi gider. Bilgin olsun. (Kız kardeşlerim küpe kullanıyor) Paslanmaz çeliğin bileşimi yazar üzerinde veya etiketinde. (Chrome Vanadium)

ÆSir

"Raporla" Kullanalım, Kullandırtalım.
Yönetici
Moderatör
Tabanca yerine intraket tercih et. Metal küpe yerine düz çubuklu titanyum al. Eczane, kuyumcu yerine tattoocularda yaptır.

VECTORRR

Profesör
Hocam Nereye gidicem ben deldiren yerler diyorsunda deldiren yerler neresi? Bir de ben kulağın 1. lobunu yani kulak memesini deldiricem ne kadar fiyatı biliyor musun?

İzmirdeyim bu arada
Aslında kuyumcular haricinde hani o sus filan satan yerler vardi da adini hatırlamıyorum ama erkek oldugun icin sende yapmazlar en iyisi bulursan kuyumcuya git yani izmirdesin buyuk sehir ora xd bu arada mıknatıs taktırsan daha iyi ya da hic takma cunku caiz degil diyorlar xd

grezimonk hurafe onlar diye biryerlerini yırtıyor ona göre dövme,küpe caiz onda dövme,küpe yok.

stat counter