Kullandığınız deodorant nedir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Profesör
Evet önerdiğiniz kokusu uzun giden kaliteli iyi ve sizin de kullandığınız markalar vardır. Nedir peki?

Terlemeyi kesmek amacıyla koydukları alüminyum parçacıkları cilde oldukça zararlı. Koltukaltında beze çıkan bir tanıdığım dahi var.
Vücudun doğal fonksiyonlarıyla oynamaktansa düzenli temizlik ve parfümü daha mantıklı buluyorum.

ishak042

Profesör
Terlemeyi kesmek amacıyla koydukları alüminyum parçacıkları cilde oldukça zararlı. Koltukaltında beze çıkan bir tanıdığım dahi var.
Vücudun doğal fonksiyonlarıyla oynamaktansa düzenli temizlik ve parfümü daha mantıklı buluyorum.
Doğru ama o yollar ile ter kokusu zor önleniyor bende malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farmasi stay fresh sport
Hocam güvenim tam sipariş vereceğim bakalım. Tabi önceki deodorant bitsin öyle veririm.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
74505

İçindekilere bakabilirsiniz. Bunlar terlemeye etki etmiyor.

Hocam güvenim tam sipariş vereceğim bakalım. Tabi önceki deodorant bitsin öyle veririm.
Ben bunu seçip almadım annem almış. Deodorant işte alt tarafı. :)

Üstte alüminyum içermez yazıyor zaten :p Antiperspirant deodorant değil bu, bildiğimiz parfümün bütan basılmış hali :d
Bunlarda bir sakınca yok evet.

stat counter