Konuşma kaydeden program (İOS)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba,

İphone için konuşma sırasında konuşmalarımızı kaydedebileceğimiz bir program var mı?

Teşekkür ederim.

Zamanında vardı ama güvenlik gerekçesiyle engellenmişti. Haksızda değiller ama bazen işe yarıyor :) Bende merak ettim bilen varsa güncel öğrenelim. Yalnız şunu da dip not eklemek istiyorum karşı tarafın ses kaydını izni olmadan kaydetmek adli suç şuan da bilginize yani onu kanıt olarak sunamazsınız :)

Ya 7 plusta nasıl sorun yaşayabiliyosunuz anlayamıyorum.
Sorununuz nedir ?
sorun şu ki android deki gibi bedava uygulama oyun indiremiyom, hep para oara.androiddeki gibi şarkılar indiremiyorum, youtubeden diziler indirmek çok çetin onu şuraya kopyala falan, illaki pc lazım kendimle pc taşıyası halim de yok zaten, yine sayiyimmi, ios hızlı donmak yok ama hep kısıtlı hep kısıtlı,ios da tutuapp appeven falan var ama onlar da sınırlı belli bir müddetden sonra kapanıyo, bir sözle her şey para az kalmış geri döndüyümde hemen satım note9 ile hayatımın tadını çıkaracam

sorun şu ki android deki gibi bedava uygulama oyun indiremiyom, hep para oara.androiddeki gibi şarkılar indiremiyorum, youtubeden diziler indirmek çok çetin onu şuraya kopyala falan, illaki pc lazım kendimle pc taşıyası halim de yok zaten, yine sayiyimmi, ios hızlı donmak yok ama hep kısıtlı hep kısıtlı,ios da tutuapp appeven falan var ama onlar da sınırlı belli bir müddetden sonra kapanıyo, bir sözle her şey para az kalmış geri döndüyümde hemen satım note9 ile hayatımın tadını çıkaracam
Bi bakıma haklsınız. Ben bu durumlardan hiç şiakyetçi değilim.

stat counter