Komik SMS Mesajlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Stone

Profesör
Arkadaşlar Telefonuma çeşitli kişilerden gelen okuduğumda güldüren Mesajları sizlerle paylaşmak istedim eğer sizinde varsa yazın buraya :)

Nasreddin Hoca bir gün camiye gitmiş, namaz kılarken cüzdanı düşmesin diye ön cebinden arka cebine koymuş secde ye yatarken arkadasındakinin hırsız olduğunu farketmiş ve şöyle söylemiş. "Gul euzu bil rabbil felag arkamdaki yalak cüzdanımı bırak".

Aramıyorsun beni iki ihtimal var ya kontörün bitti yada sallamıyorsun , kontörün bittiyse iyide sallamıyorsan iki ihtimal var budurum beni ya komaya sokar yada öldürür, komaya sokarsa iyide öldürürse iki ihtimal var , ya beni sabun yaparlar yada kağıt , sabun yaparlarsa iyide , kağıt olursam iki ihtimal var ya mektup kağıdı olurum yada tuvalet kağıdı , mektup kağıdı olursam iyide , tuvalet kağıdı olursam tek ihtimal var işte o zaman b.ku yedik :D

Günlerdir aynı şeyi düşünüyorum, bunu içimde saklamaktan yoruldum artık.Dayanamıyacağım gücüm tükendi benim hakkımda ne düşüneceğin umurumda değil.Herşeyi göze alıyorum, istersen birdaha görüşmeyiz... Artık dayanamıyacağım Lütfen cevap ver yoksa ölücem!

Hamamböcekleri gıdıklanır mı ? :D

Baba evimizin direği altın gibi yüreği eşşek gibi çalışır sanki sağım ineği, ona biz baba deriz o getirir biz yeriz, bulamayız dünya'da onun gibi bir keriz varlık yokluk bilmeyiz sıramızı vermeyiz siparişler gelmezse babamızı sevmeyiz , hasta oldum diyemez biz doymadan yiyemez, ne mankafa varlıktır yeni birşey giyemez etrafını sararız köpek gibi dalarız dileklerimiz olmazsa anamızı salarız, bu devri alem dönüyor merak etme oğlum sıra sana geliyor :D:D:D

Bit olsam saçlarında dolaşsam yesem heryerini sonra ister duş al boğulayım , ister iki tırnağınla çıtlat, kurbanın olayım :D

.-""-.
( '.')_/
¿.¿.) Hav! Hav! Sana bu küçük köpeği beni unuttuğunda seni ısırması için gönderiyorum Dikkatli ol Affetmez :D (Telefondaki kadar güzel olmadı köpek idare edin artık :D )

Kaynak : Gelen SMS'ler
Yazan : Ben (Alın Teridir alıntı değildir :D)
Not : Sizinde desteklerinizi bekliyorummm.... :D

berckai

Profesör
Nasreddin Hoca bir gün camiye gitmiş, namaz kılarken cüzdanı düşmesin diye ön cebinden arka cebine koymuş secde ye yatarken arkadasındakinin hırsız olduğunu farketmiş ve şöyle söylemiş. "Gul euzu bil rabbil felag arkamdaki yalak cüzdanımı bırak".

secde de bu dua mı okunuyor :D vay be nasrettin hocanın zamanında namazlar daha uzunmuş biz yırttık

Stone

Profesör
hahaha :D valla Gelen mesajları aynen yazdım :D

bilmiş*gülücük

Profesör
aaaayy sıtoooon :lol: :lol:
valla olsa böle komik msjlar telefonumda paylaşırdım ama yok bu kadar komiiik :lol: :lol:

musdo_01

Üyecik
FLash FLash FLash 2,5 iskender 1,5 kıymaLı Künefe 1,5 Adana ve 1 KoLa yaz '3988' gönder Boşanda geL semerini ye MeLeodisi cebine geLsin...
MidenidüşnCeLL :D :D

Phabio

Doçent
Bir arabanın arkasında yazan bir yazı :

"Hatalıysam, "HATA" Yaz, 3939'a gönder, Orhan Abi'den "Hatasız Kul Olmaz" melodisi cebine gelsin." :lol:

DarkLady

Dekan
size son gelen mesajları paylaşayımm :)

Din hocası derse gelmiş ama ilk defa yeni bir sınıfa girmiş.ilk sıradaki kıza adını sormuş kız Kevser demiş öğretmen sen kevser suresini oku demiş kız okumuş .Sonra yanindaki oğlana sormuş,oğlan Fatih demiş öğretmen sen de fatihayı oku demiş karadenizli oğlan sıradan kalkıp saklanmaya çalışırken öğretmen gel buraya senin adın ne peki demiş. Karadenizliçocuk düşünüp demiş ki benim adım yasin ama arkadaşlar bana kısaca sübhaneke derler demiş.

Üniversiteyi yeni bitiren bir genç iş arayip buluyor. İlk çalişacağı gün patronu geliyor:- Hey sen al şu bezi yerleri silmeye başla.Genc:- Ama efendim ben üniversitede okudumPatron:- Ha o zaman başka ver bezi, ben sana nasil yapacağini göstereyim…

bjk_ayse

SDN Okuru

secde de bu dua mı okunuyor :D vay be nasrettin hocanın zamanında namazlar daha uzunmuş biz yırttık
Cidden insan yazarken biraz düşünür secdede felak okunduğunu ilk defa görüyorum

F-rekans

Profesör
Hehehe Hepsi çok güzel... :lol:

Din hocasında yarıldım resmen... :lol:

How High

Asistan
Şerefsiz yaz 2222'ye yolla kendi resmin cebine gelsin :mrgreen::mrgreen:

Stone

Profesör
Hahha :D DarkLady'ninkilere bayaa güldüm yaa :D Sağol DarkLady

paşazaade

Asistan
benim askerdeyekn kardeşime göderdiğim mesajı yazmdan edemicem
el cezire haber ajansından alınan bilgiye göre abd askerleri ırakta bir kamyona bomna atmış olay sonrasında 8 inek ölmüş yaşıyosan haber ver :D:D:D

Özlem Çelik

Üyecik
Nasrettin hocanın fıkrası komik olabilir ama ben yadırgadım Allahın kelamı böyle şeyler için kullanılmamalı büyük günah.

F-rekans

Profesör
Bugün forumda dejavu yaşanıyor... :D

Birkaç konu üzerinde vermişlerdi...:D Ama her okuduğumda gülüyorum... :D

Stone

Profesör
Az önce yolladı Arkadaş Hemen yazıyorum :
Pilav yaz 4242 ye gonder gonyada nirde ne zaman pilav oldugu cibine gelsin.Ayrica iccak bamyayi ilk gasiklayan ilk 10 gisiden biri ol dugun gonvoyuna gatil.

stat counter