Kırılmaz cam önerisi url ya da marka

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mudo6

Üyecik
piyasada dolaşan aslı olmayan ürünlerini hepimiz biliyoruz telefonu korumayan boşu boşuna giden paralar. şimdi yeni alınan bir telefonun da ekranı kırılırsa değiştirmeye yeni telefon parası ödemek gerekiyor. bu hale bakılırsa kırılmaz cam önerisi verir misiniz . telefon huawei p10 lite (arka cama da bişeler olursa da güzel olur

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Cam yerine başka ekran koruyucu önerilerine açıkmısın

mudo6

Üyecik
Cam yerine başka ekran koruyucu önerilerine açıkmısın
Olabilir ama diamond protect in falan o ıslak mendilöerini diyorsan yorumlar hiçteyi değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dünyanın En Ünlü ve En İyi Telefon Aksesuar, Kılıf Markası
burada gerçekden kaliteli kılıf yada kırılmaz cam bulabilirsin
kalitesi tartışılmaz

Evet baktım oraya hatta ilk oraya baktım ama beni telefonum için koruyucu jelatin var kırılmaz cam yok telefon huawei p10 lite

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Olabilir ama diamond protect in falan o ıslak mendilöerini diyorsan yorumlar hiçteyi değil

Evet baktım oraya hatta ilk oraya baktım ama beni telefonum için koruyucu jelatin var kırılmaz cam yok telefon huawei p10 lite
Yoo tam aksine etkili Spigen Nano Liquid koruyucuyu denemelisin

rubarovan21

Doçent
piyasada dolaşan aslı olmayan ürünlerini hepimiz biliyoruz telefonu korumayan boşu boşuna giden paralar. şimdi yeni alınan bir telefonun da ekranı kırılırsa değiştirmeye yeni telefon parası ödemek gerekiyor. bu hale bakılırsa kırılmaz cam önerisi verir misiniz . telefon huawei p10 lite (arka cama da bişeler olursa da güzel olur
Nano koruyuculardan almanı öneririm, shiftdelete.net’in de inceleme videosu var webtekno’nunda iPhoneX’e uygulayıp ceviz ve fındık kırdı webtekno.

stat counter