Kendi kendine sesi kısılan kulaklık

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım. Kendi kendine sesini kısıp duruyor. Ses açma kısma düğmesi olan kulaklık bidaha tövbe almam. Telefoncuya götürmeden önce herhangi bir bilgisi olan var mı?

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım. Kendi kendine sesini kısıp duruyor. Ses açma kısma düğmesi olan kulaklık bidaha tövbe almam. Telefoncuya götürmeden önce herhangi bir bilgisi olan var mı?
Kulaklığın ve telefonun marka/modelini belirtir misin? Belki bir ayarı olabilir.

ucuz mu? markası,modeli ne?

---- Mesajlar birleştirildi ----

telefon uyumsuzsa sesi kısılıyor o buton mikronla paralel...
trrs-diagram2.jpg
trrs-diagram3.jpg

nokia ters...

Son düzenleme:

kmurat

Profesör
Yapay zeka ürünüdür. Kendi ayarlarını kendi yapabiliyormuş.

Telefon kulaklıkların da en mantıklısı bana göre HTC ses kalitesi malzeme kalitesi olarak iyi o kulaklığı bilgisayar da deneme şansınız varsa deneyin olursa onda kullanıp yeni bir kulaklık almanızı öneririm biliyorum para harca demek kolay oluyor buradan ama başka çözüm yolu aklıma gelmiyor :/
------------------------------------------------------
Bu sefer alacaksanız HTC kulak içi kulaklıklarını tavsiye ederim bende kullanıyorum kablolar dolaşmıyor birbirine ve kolay kolay bozulmuyor bass ve ses kalitesi güzel :)

Kulak içi kulaklıklar kötü Bu arada serhat sana katılıyorum
Kulak içi kulaklıkların hepsi kötü değil mesela Samsung kulaklık kullanıyorum sıkıntı yok.

Ekli dosyayı görüntüle 34775 Ekli dosyayı görüntüle 34776
nokia ters...
Bu arada bende bir nokia var kulaklığı tam oturtunca ses bozuk geliyor mic düğmesine basılı tutunca düzgün geliyor sebebi nedir?? Ters olduğunu görüyorum bu arada :D

Son düzenleme:
Kulak içi kulaklıkların hepsi kötü değil mesela Samsung kulaklık kullanıyorum sıkıntı yok.

Bu arada bende bir nokia var kulaklığı tam oturtunca ses bozuk geliyor mic düğmesine basılı tutunca düzgün geliyor sebebi nedir?? Ters olduğunu görüyorum bu arada :D
nokia kulaklıkların şasesi standart dışı ondan öyle.

nokia kıllık olsun başka mikrofonlu kullanma diye öyle.

Demek bu yüzden nokia kulaklığımı sony telefonum görmüyodu:) çok aydınlandım sağolun gidip sony kulaklık almak durumunda kaldım eh be nokia :) ayrıca bazen telefonda yüksek sesli bir şey dinlerken telefonun kendi kulaklığıda otomatik ses kısıyor ama yüksek sesli dinlemek zararlıdır falan diyo sizinki muhtemeln uyumsuzluktan oluyor

Kulaklığın ve telefonun marka/modelini belirtir misin? Belki bir ayarı olabilir.
Hocam bende de ayni problem var kulakligin markasi xiaomi pro hd, yardimci olursaniz sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 34775 Ekli dosyayı görüntüle 34776
nokia ters...
Hocam bende de ayni problem var kulakligin markasi xiaomi pro hd, yardimci olursaniz sevinirim

Son düzenleme:
kulaklıkta fazla tuş varsa ondan oluyor sony sadece tek cavapla-play tuşu koyuyor mdr-ep15 de öyle philips she-3595 dede öyle ses kısılnıyor telefon uyum sorunu bu.
Telefonum lg g4, uzun sure yuksek sesle dinleyince "yuksek sesle uzun sure dinlemek dagliga zararli" uyarisi yaparak sesi kisiyor telefon, halbuki dinledigim seyin sesi ksiik oldugu icin son ses aciyorum. Tek tuslu kulakliga gecmek istemiyorum. Peki bir uygulama var midir bu problemi cozmek icin?

stat counter