Kargo şirketleri para öder mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

80₺ye ınstagram'dan ayakkabı siparişi vermiştim. Ama ayakkabı istediğim gibi gelmedi ve ben eve gelen kargoya toplam 80₺ para verdim. Şimdi ben kargo şirketine gitsem eve gelen kargoya verdiğim parayı geri veriler mi ?

lebib

Asistan
Kargo şirketinin ne günahı var onlar malzemeyi size teslim etmişler. Eğer ki teslimat sırasında malzemenize bir zarar gelmişse o zaman kargo şirketinin sorunu olur

aldığınız yere mesaj atın dönüş yapacaklardır.bende aldım büyük geldi, aradım gönderin dediler,gönderdim,değişim yaparak tekrar gönderdiler.
kargo şirketleri sonuç olarak size hizmet vermiş.sizim probleminiz kargo şirketi ile değil,satın alma yaptığınız firma ile

80₺ye ınstagram'dan ayakkabı siparişi vermiştim. Ama ayakkabı istediğim gibi gelmedi ve ben eve gelen kargoya toplam 80₺ para verdim. Şimdi ben kargo şirketine gitsem eve gelen kargoya verdiğim parayı geri veriler mi ?
Hayır verdiğiniz ücreti alamazsınız kargo dan, Gönderici firma ile görüşmeniz gerekiyor.
Kargoyu gönderen firmaya mazeretinizi bildirin, Firma ne yapılması gerektiğini açıklayacaktır size.

neet

Guru
Onursal Üye
sipariş geçtiğiniz yer ile çözeceksiniz durumu.
kargoyu almışsınız paralarını almışlar. iade vs. söz konusu olamaz.
güvenilir olmayan satıcılardan bir şey satın almayın.