Kamerası ve Performansı İyi Telefon.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sardaukar

Asistan
redmi note 7

veya mi a2 alabilirsin

mi a2 ve redmi note 7 güzel grafiklerde sorunsuz oynatır

AnonSS

Üyecik
redmi note 7

veya mi a2 alabilirsin

mi a2 ve redmi note 7 güzel grafiklerde sorunsuz oynatır
note 6 pro da güzel oynatıyor ama dediğim sorun can sıkıyor bi müddet sonra.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pubg indirmiyor İnternet yavaşladı 8saat indirme süresi gösteriyor 😂

Son düzenleme:

Kararsız23

Doçent
yakın zamanda ölmessem telefon alacaığım 1500 tl gelecek onun üstünede biraz ekleme yaparak kamerası iyi olan ve pubg mobile yüksek ayarlarda kaldırabilen tr garantili telefon almak istiyorum. (bütçe ultra max. 2100 Tl)
Redmi note 7 güzel ama Pubg mobile yüksek ayarlarda çok iyi performans vermeyebilir. A50 bakmanızı öneriyorum.

Webhead

Profesör
1700 Tl ye buldum alıyorum
Honor 9x Temmuz'da tanıtılacak yani daha çıkmadı ama eğer alacağınız telefon Redmi Note 7 ise ne diyim hayırlı olsun
İnşallah problem yaşamazsın o telefon ile ilgili çok fazla şikayet var HYÇ isimli üyeye sorabilirsin

Leand

Profesör
1 aydır oynamadığım için pek hatırlamıyorum ama orta ayara kadar destekliyor olması lazım yani grafikler iyi diye hatırlıyorum. şimdi indireyim bi bakıp tekrar mesaj atarım.
Ekran paneli bozulmuş ghost screen dediğimiz şey olmuş geçmiş olsun ghost screen ile ilgili uygulamaları bir araştırın play store'da oluyor deneyin işe yaramazsa eğer ilerde ciddi can sıkıcı bir duruma gelirse değiştirirsiniz paneli yada cihazı artık size kalmış.

meizu x8 sizce iyimi
Meizu x8 malzeme kalitesi olarak xiaomi'lerden iyi işlemcide güçlü ama o da yazılım konusunda biraz geri ve güncelleme konusunda zayıf. Bütçeniz nedir?

Pardon son girileri görmedim hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.

Son düzenleme:

Administarator

Asistan
Ekran paneli bozulmuş ghost screen dediğimiz şey olmuş geçmiş olsun ghost screen ile ilgili uygulamaları bir araştırın play store'da oluyor deneyin işe yaramazsa eğer ilerde ciddi can sıkıcı bir duruma gelirse değiştirirsiniz paneli yada cihazı artık size kalmış.

Meizu x8 malzeme kalitesi olarak xiaomi'lerden iyi işlemcide güçlü ama o da yazılım konusunda biraz geri ve güncelleme konusunda zayıf. Bütçeniz nedir?

Pardon son girileri görmedim hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
teşekkür ederim

stat counter