Kamerası ve Performansı İyi Telefon.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Administarator

Asistan
yakın zamanda ölmessem telefon alacaığım 1500 tl gelecek onun üstünede biraz ekleme yaparak kamerası iyi olan ve pubg mobile yüksek ayarlarda kaldırabilen tr garantili telefon almak istiyorum. (bütçe ultra max. 2100 Tl)

HYÇ

Doçent
Sahibinden gibi sitelerde kapalı kutu 2200 liraya bulunabilen Samsung A 50 modelini tavsiye ederim. İnceleme videolarında pek göremeyebilirsin ama son güncellemeler ile kamerası ve parmak izi okuyucusu düzeltildi. İşlemci kısmında da gayet iyi işler çıkartıyor. Redmi Note 7 ısındıkça işlemci performansını düşüren bir cihaz, A50 modeli daha stabil performans veriyor. Ön kamerada ise A 50'nin o fiyat aralığında bir rakibi yok diyebilirim. Ekranı da yine o fiyata rakipsiz, bataryası da gayet yeterli olacaktır.

Administarator

Asistan
snap
Sahibinden gibi sitelerde kapalı kutu 2200 liraya bulunabilen Samsung A 50 modelini tavsiye ederim. İnceleme videolarında pek göremeyebilirsin ama son güncellemeler ile kamerası ve parmak izi okuyucusu düzeltildi. İşlemci kısmında da gayet iyi işler çıkartıyor. Redmi Note 7 ısındıkça işlemci performansını düşüren bir cihaz, A50 modeli daha stabil performans veriyor. Ön kamerada ise A 50'nin o fiyat aralığında bir rakibi yok diyebilirim. Ekranı da yine o fiyata rakipsiz, bataryası da gayet yeterli olacaktır.
poco f1 vardı o nasıl ?

yusufozkan58

Asistan
Hocam Nokia 8 öneririm. Snapdragon 835 işlemcisiyle fiyatı çok iyi.Pubg ultrada oynarsın.

emregokdal46

Üyecik
A50yi Belki Bulabilirsin.Gercekten iyi bir telefon.kamera acısından seni üzmez fakat bloglara baktığımda teknik aksaklıkları varmış ama düzeltilmiş galiba.Onun dışında 1500 dersen Gm9 pro yu önerebilirim..

HYÇ

Doçent
snap

poco f1 vardı o nasıl ?
Poco F1 bütçenizin üstünde bir cihaz. Bildiğim kadarıyla 3000 liraya yakın bir fiyatı var. Güzel ama bütçenizi o kadar yükseltebilecekseniz başka alternatifler de mevcut. 1500/1600 liraya GM 9 Pro, 2200 liraya A50, 2800/3000 liraya LG G7 fiyat/performans olarak en uygun cihazlar şu an

Leand

Profesör
A50 öneririm bende sahibindende araştırıp kapalı kutu filan bulunabilir kamera, işlemci vs. bir kaç yıl yeter üzmez batarya performansı ve ekran kalitesi artıları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yakın zamanda ölmessem telefon alacaığım 1500 tl gelecek onun üstünede biraz ekleme yaparak kamerası iyi olan ve pubg mobile yüksek ayarlarda kaldırabilen tr garantili telefon almak istiyorum. (bütçe ultra max. 2100 Tl)
Tarifine en iyi uyan a50 hocam. Gm 9pro arka kamera iyi ama ön kötü bu paraya zaten ikiside iyi bulamazsın o yüzden ön kamerası iyi cihaz alın derim a50 mantıklı bir seçenek bulabilirseniz.

AnonSS

Üyecik
Xiaomi redmi note 6 pro kullanıyorum birkaç tane yazılımsal sorun dışında gayette memnunum

AnonSS

Üyecik
ne tür yazılımsal sorunları var bende düşünüyorum note 6 pro
yani nasıl desem örneğin instagram'ı açıyorum şimdi sonra bi mail geliyor gmail'i açınca instagram'ın yansıması mavi renkle ekranda kalıyor ve bunu düzeltmedim. Bi özelikmi hatamı bilemiyorum.

stat counter