Kaliteli Şampuan

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Karargaht

Dekan
Saçkıran için bi kürünüz var mı dostlar :d
Bak bu adamın bilmediği şey yok :D

[video=youtube;Aam2AZrUSH4]http://www.youtube.com/watch?v=Aam2AZrUSH4[/video]

Buda diğer herşeyi bilen adam

[video=youtube;evZlCCqKlU0]http://www.youtube.com/watch?v=evZlCCqKlU0[/video]

gamzeebahar

Üyecik
Saç sağlığınız için öncelikli olarak mutlaka 3 ay da bir kestirin. her duştan sonra fön ile ısı uygulamayın ki saçlarınız arada nefes alsın. beslenmenize olabildiğince dikkat edin.arada maske uygulaması yapın ve duşta çok sıcak su ile temas ettirmeyin. ve şampuan tercihinize özen gösterin. artık herşey de olduğu gibi şampuan seçiminde de organik ve bitkisel olmasına dikkat ediyoruz. ben bu konuda bioblas şampuan markasından gayet memnunum. sizde kendi saç yapınıza uygun olanı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. bu uygulamaları yaptıktan sonra 2-3 ay gibi bir sürede sonuç alıyorsubuz. ama devamlılık ve tabi ki disiplin şart :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben uzun yıllardır bioxcin şampuan kullanıyorum ve sonuçlarından gayet memnunum. bitkisel içerikli olması saç sağlığım açısından olumlu etkiler yaratıyor. sadece içerisinde katkı maddeleri olmadığı için duş sonrası hafif sertlik oluşturabiliyor. onu da argan ya da hindistan cevizi yağlarıyla çözüyorum zaten. saçlarınıza baktığınızda sonuçlarını mutlaka alıyorsunuz arkadaşlar unutmayın :)

Son düzenleme:

umuttergen

Üyecik
Kimyasal içerikli şampuanları sevmemen senin adına çok güzel bence. Saç sağlığı için bitkisel içerikli ürünlere geçmemiz gerekiyor. Özellikle haftada bir kaç kere uygulamak zorunda kaldığımız ürünleri daha dikkatli seçmeliyiz. Bilinçli olduğumuz ve ona göre hareket ettiğimiz zaman sağlık kendiliğinden geliyor zaten. Ben Bioblas şampuan kullanıyorum. Hem bitkisel içerikli hem saç sağlığına iyi geliyor hem de bütçe noktasında beni sarsmıyor.

stat counter