İşte Yeni Twingo

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mila12

Dekan
Onursal Üye

Twingo renault sport, yüksek performanslı ve homojen yürür aksamı ile birleşen 133 hp gücündeki esnek motoru günlük kullanımda sportif duyumları ön plana çıkaran sürüş keyfi ile dikkat çekiyor.

Genişletilmiş ön ve arka çamurlukları, profilli eşik saçları ve aerodinamik rüzgar siperi modelin sportif karakterini güçlendiriyor.

Twingo renault sport güçlü ve sert kimliğini 133 hp güç üreten 1598 cm3 benzinli yeni motorunun özgün sesiyle ortaya koyuyor.

Rahat ve günlük kullanım ve sportif duyumları ön plana çıkaran sürüş keyfi reaktif ve homojen şasisi hassas, dengeli ve sportif bir sürüş özelliği sağlıyor.

Kaynak

ufti

Doçent
böyle küçük arabalar hiç hoşuma gitmiyor |)

TuningMert

Dekan
Sport modele yüksetmişler he? 200 hp den aşağı motor yokur o zaman bunda.Alonso ile tanıtmışlar baksanıza.

Edit: Derkeen 133 HP motor koyanlar utansın bee :D

F-rekans

Profesör
Çok iyi olmuş, ben 126 bis almayı düşünüyordum... Fikrim değişmedi... :D

MegaWolt

Profesör
Reno'dan bi kazmalık daha...bu ne ya bi halta benzemiyor. hacı murat daha iyi bundan, hiç yoktan karizması var :p

Dediğim gibi reno uçak yapsa alınmaaaaz. arabaya mı biniyorsun yoksa kalas üstünde mi ilerliyorsun yolda belli değil.

flood_77

Profesör
fiyatı hakkında bi bilgisi olan varmı acaba ?

sci3

Profesör
Bütün araçlar Tepee Bipper Corsa Clio hepsi böyle bir toplanmışlık farlarda yukselme, yukarı doğru kalkma oyuncak arabaya dönme havasına bürünmüş. Hiç sevmiyorum o yüzden bu arabaları. Buda öyle olmuş. Ama sportif yani az :)
Renault yol tutuş bakımında iyi bir araç değildir. Fakat konforu ucuza getirmeye çalışan bir üreticidir :)

stat counter