İstanbul Sultangazi'de Hafriyet Kamyonu Çarpan Genç Kız Hayatını Kaybetti!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
6,867
Puanları
113
Konum
Elazığ
Sultangazi'de bir hafriyat kamyonu, yolun karşına geçmeye çalışan 17 yaşındaki genç kıza çarparak ölümüne neden oldu.İstanbul Sultangazi Habipler'de bir hafriyat kamyonu, yolun karşısına geçmeye çalışan 17 yaşındaki genç kıza çarptı. Genç kız, olay yerinde hayatını kaybetti.

YOLUN KARŞISINA GEÇİYORDU


Olay Habibler Arnavutköy yolu üzerinde yaşandı. Saat 10:30 sularında Habibler istikametinden Arnavutköyyönünde hızla ilerleyen kamyon henüz kimliği belirlenemeyen 17 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve yolun karşısına gecmeye çalışan bir kız çocuğunu feci şekilde ezdi yaşanan olayda küçük kız çocuğunun iç organları dağılarak yola saçıldı.

FRENE BASTI ANCAK KONTROLÜNÜ KAYBEDEREK TAKLA ATTI


Görgü tanıklarının anlattığına göre aşırı derecede hızlı bir şekilde ilerleyen kamyon sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan kız çocuğunu geç fark edince frene bastı ancak kum yüklü olduğu öğrenilen aracın ağır tonajlı olduğundan duramadığı ve kontrolünü kaybederek takla attığı yola dökülen kumlar nedeni ilede trafiğin tamamen durduğu öğrenildi.

TRAFİK TAMAMEN DURDU

Bir yönde yaşanan olay diğer yönde de meraklı sürücülerin durarak olayı izlemeleri nedeni ile trafik tamamen durdu ve uzun araç kuyrukları oluşmasına sebeb oldu olay yerinde emniyet ekiplerinin çalışmaları halen devam ediyor.

Sultangazi'de Hafriyat Kamyonunun Çarptığı Genç Kız Hayatını Kaybetti
 

topalsolucan

Rektör
Katılım
25 Mar 2010
Mesajlar
16,062
Puanları
113
Konum
istanbul
şu hafriyat kamyonlarının nakliye başı para kazanma işini engellemeleri lazım. ne kadar sorti yaparlarsa o kadar para kazandıkları için sokakları caddeleri ralli pisti gibi kullanıyorlar. arabamla yada yaya olarak giderken hafriyat kamyonu gördüğüm zaman bildiğin kaçıp saklanasım geliyor.
 

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Katılım
22 Ağu 2013
Mesajlar
2,101
Puanları
113
Konum
Uzaktaki Köy
Maalesef ülkemizde insanın can kıymeti yok.

İnsanlarımız 2 kuruş az kazanayımda diğer insanların canına malına kastetmemiş olayın düşüncesinden uzak
ve yıllardan bu yana gelen devşirilmiş ve üzerinde oynanma yapılmış ceza sistemimiz maalesef caydırıcı olmadığından aynı olaylar seri halinde devam etmekte.
 

penguin

Profesör
Katılım
11 Haz 2009
Mesajlar
3,505
Puanları
63
Konum
Noname
Bu kaza değil, cinayet. Yüksek hızla seyreden hafriyat kamyonlarını ve sürücülerini trafikten men etmek için illa bir kodamanın mı çocuğunu ezmeleri gerekiyor?
 

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Katılım
19 Nis 2011
Mesajlar
5,179
Puanları
48
Konum
İstanbuL
zaten bu arkadaşlar neden ise hiç durmayacakmış gibi gidiyorlar.
 
Üst
stat counter