İSS Öneri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bnnygod

Üyecik
Vodafone 50mbps internet kullanıyorum taahhüt bugün bitti iptal ettirdim. Netspeed,milenicom yada türknet bağlatmayı düşünüyorum altyapım 73mbps ye kadar destekliyorum sizce hangisini baglatmalıyım diğer firmaları düşünmüyorum çok pahalılar çünkü 3 firma arasından önerebileceğiniz var mı?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Vodafone 50mbps internet kullanıyorum taahhüt bugün bitti iptal ettirdim. Netspeed,milenicom yada türknet bağlatmayı düşünüyorum altyapım 73mbps ye kadar destekliyorum sizce hangisini baglatmalıyım diğer firmaları düşünmüyorum çok pahalılar çünkü 3 firma arasından önerebileceğiniz var mı?
Kesinlikle kullanıcısı olarak Turknet'i öneririm.

lordert

Asistan
türknete basvurmayı düşünürseniz bu linkten basvurun 1 ay b edava internet hakkı oluyor link Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! yada bu kodu LGG21QX12GPM müşteri temsilcisine söyleyin ilk cıkan kısmı ve tam ay faturanızı ödedikten sonraki ay bedava internet hakkı veriyor Not:Faturanın son ödeme tarihinden önce ödeme sartı var bedava internet kazanmak için

stat counter