iPhone için şarj adaptörü önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

huseyin54

Üyecik
Merhabalar öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam özür dilerim. iPhone umu şarj edebilmem için orijinal değerinde bir şarj adaptörü markası veya alabileceğim bir link göndermeniz mümkün mü. Spigen marka kablo kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

salihbuldur

Doçent
Merhabalar öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam özür dilerim. iPhone umu şarj edebilmem için orijinal değerinde bir şarj adaptörü markası veya alabileceğim bir link göndermeniz mümkün mü. Spigen marka kablo kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Spigenin şarj adoptörünü kullanabilirsiniz

salihbuldur

Doçent
Aracımda şarj etmek için Spigen marka kullanıyorum memnunum ama evde kullanmak için baktığımda tek model var oda çok büyük boyutu İphone adaptörüne yakın ve kaliteli bir adaptör istiyorum.
Anladım iyi marka olarak birde anker var ama onunda adoptörü büyük bildiğim kadarıyla

salihbuldur

Doçent
sanırım öyle yapmam daha mantıklı olacak. bir sorum daha olacak peki Apple kendi sitesinden mi almam daha iyi hepsi burada gibi sitelerde orijinal yazıyor gerçekten orijinal midir.
Hepsiburadadan almak daha mantıklı daha uygun olması lazım, orijinal ürün satıcısı Hepsiburada olan ürünler

Durmuşkandemir

Profesör
Telefon modeli nedir yani plus falansa en güzeli ıpad aleti almak hem hızlı dolum yapıyor hemde orjinal kafan rahat eder

salihbuldur

Doçent
Benim bildiğim kadarıyla hızlı şarj bataryayı uzun kullanımda etkiliyor ama forumda kullanan arkadaşlar gayet memnun olduklarını söylüyorlar

stat counter