Iphone 7 kırık cam tamir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

erdiioztrk13

Üyecik
Iphone 7 yere düştü ve camı kırıldı ancak telefon çalışıyor sorunsuz bir şekilde ekranda hiç bir şey yok normal bir telefoncuya yaptırdığımda sorun yaşar mıyım bilmiyorum Apple servisi de 1000 tl gibi bir şeye tamamen ekran değişimi yapıyor diye biliyorum yalnızca cam değişimi olmuyor sanırım,sizce ne yapmalıyım daha önce bu sorunla karşılaşanlar yardım edebilir mi ?

<<Dkn nyz>>

Dekan
Iphone 7 yere düştü ve camı kırıldı ancak telefon çalışıyor sorunsuz bir şekilde ekranda hiç bir şey yok normal bir telefoncuya yaptırdığımda sorun yaşar mıyım bilmiyorum Apple servisi de 1000 tl gibi bir şeye tamamen ekran değişimi yapıyor diye biliyorum yalnızca cam değişimi olmuyor sanırım,sizce ne yapmalıyım daha önce bu sorunla karşılaşanlar yardım edebilir mi ?
Ne olduğu belirsiz telefonculara yaptırırsanız taktıkları parça orijinal olmaz 1 veya 2. Kalite yan sanayi olur O da arıza çıkartabilir Sonuçta orijinal değil Eğer ekranınız çalışıyor ise sadece yüzeyinde çatlak varsa öyle kullanın yok hatalı çalışıyorsa Garanti değiştirin

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Eğer apple teknik servisinde o ekran paneli değiştirilmezse orijinal olmayan bir panel takılırsa çalışmama gibi bir ihtimali var. Apple bu konuda önlemini almıştı.

stat counter