Iphone 6S+ VS Iphone 7

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Pvolas

Üyecik
Kullandığım telefon Samsung Grand Prime.Iki buçuk senedir kullaniyorum artık kasmaya başladı.Yeni telefon arayisina girdim iphone 6splus ve iphone 7 arasinda çok kararsız kaldim.Fiyatlari ayni 6s+ ın ekranı büyük.Ben video izleyip oyun oynuyorum telefonun mukemmel ozelliklere sahip olmasina gerek yok depolama sıkıntı olmasin ve o da ikisinde de 128 gb kapasiteyle cozulmus.Ikisi arasinda cok kararsızım arkadaslarim 6s+ eskidi 7 al diyorlar bana 7 çok küçük geliyor.Iki telefonu da kullanmis olanlar , bir tanesini kullananlar , herhangi bir fikri olanlar yorum yazabilir mi? Sizce hangisini almaliyim neden? Ha bu arada 3000 tl ye sahibim üstünü de biriktirip halledicem

kaanm55

Dekan
OnePlus 5T bakabilirsiniz. iPhone 7 daha iyi seçim olur, 6'ya göre çok daha yeni.

Inan Yetmen

Profesör
iPhone 7.
Bende 6s var o da 4,7 inç ama video falan rahatça izleniyor. Oyun olarak da eğer ellerin çok büyük değilse idare eder.

Pvolas

Üyecik
15 yaşındayim en fazla bu kadar biriktirebildim iki yarismaya katıldım ailemde 500 tl katti ve 3000 tl biriktirdim 300 tl daha biriktirip alicam 7+ almak isterim ama kendimi ve ailemi çok zorlamam gerek 1 telefona da 4000 tl vermek istemiyorum aileme yük olmakta istemiyorum paranın cogunu yarismalardan kazandim zaten

stat counter