İphone 6s mi Sony Xperia Xz1 mi almalıyım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Recepagax

Üyecik
Yarın öğlen telefon alicam bu iki telefon arasindayim telefonda oyun oynuyorum instagram bolca kullanıyorum ve fotoğraf çekmeyi seviyorum sizce hangisini tercih etmeliyim neden ? acele ederseniz sevinirim teşekkürler :)

DarkMatter

Doçent
Xz1 daha performanslı. Kamerasi da daha iyi ,bataryasi da kisaca xz1 cok daha iyi cihaz.

Emet Hagkan

Üyecik
Peki abi, sony xz1 sizce apple stabilliğini sağlar mı, merak ediyorum da ben de xz1 vs note fe diyorum 6s önceki fiyatta tercih edebileceğim bir cihazken zamlar... :(

Recepagax

Üyecik
Huawei p20 lite için ne dersiniz hic bulasmayimmi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki abi, sony xz1 sizce apple stabilliğini sağlar mı, merak ediyorum da ben de xz1 vs note fe diyorum 6s önceki fiyatta tercih edebileceğim bir cihazken zamlar... :(
Bende ya tarifeye ek bile alsak efsane sisiyor fiyat

Son düzenleme:

DarkMatter

Doçent
P20 litein tasariminina bakip almayin iyi telefon değil. Xz1 835 ile geldiği için çok stabil çalisacaktir zaten.

Sony de guncelleme konusunda baya iyidir.

Son düzenleme:

Recepagax

Üyecik
P20 litein tasariminina bakip almayin iyi telefon değil. Xz1 835 ile geldiği için çok stabil çalisacaktir zaten.

Sony de guncelleme konusunda baya iyidir.
Tamam ya karar verdim Sony alıyorum insallah arkadan da güzel tasarımı :)

Emet Hagkan

Üyecik
Tasarımı çok hoş da sadece arayüz sıkıntı bence, sıkıntıdan demek istediğim hoşuma gitmiyor

Tasarımı çok hoş da sadece arayüz sıkıntı bence, sıkıntıdan demek istediğim hoşuma gitmiyor
Xz1in

Son düzenleme:

Inan Yetmen

Profesör
Bir 6s kullanıcısı olarak xz1 diyorum. Ben ios kullanmayı sevdiğimden aldım, ama özellikle şu son zamlardan sonra hiç önermem.

stat counter