İPhone 6 mı? Galaxy S8 mi Almalıyım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

LyfeX

Asistan
ne sıkıntısı var allah aşkına birinden duyup her cihaza bedel etmeyin

Merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın,
6 veya neden 6s önerisinde bulunuyorsunuz fakat alan arkadaşların Powerbank ile dolaşmaları gerekiyor, ve ayrıca bunu biliyoruz kutu içerisinden hızlı şarj adaptörü ve kablosu çıkmıyor. zaten çıkmış olsa bile telefon şarjı su gibi içiyor, Bence kesinlikle alınmamalı, parayı çöpe atmış olur.

Leand

Doçent
S8 ve eğer ön kamera kalitesinden biraz feragat ederseniz, ön kamerası biraz orta seviyeye yakın ama geriye kalan her yönden s8'den bile iyi bir cihaz V30+ özellikle ses yönünden onu tavsiye ederim

Merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın,
6 veya neden 6s önerisinde bulunuyorsunuz fakat alan arkadaşların Powerbank ile dolaşmaları gerekiyor, ve ayrıca bunu biliyoruz kutu içerisinden hızlı şarj adaptörü ve kablosu çıkmıyor. zaten çıkmış olsa bile telefon şarjı su gibi içiyor, Bence kesinlikle alınmamalı, parayı çöpe atmış olur.
S8 inde çok farkı yok şarj bakımından diye biliyorum

S8 inde çok farkı yok şarj bakımından diye biliyorum
Bildiğim kadarıyla 6s da batarya kapasitesi 1715 mAh Ekran teknolojisi IPS LCD, S8 de batarya kapasitesi 3000 mAh Ekran teknolojisi Super AMOLED olduğunu unutmamak lazım. ve ayrıca 570 PPI piksel yogunlugu 5.8 inç ekran olduğunu da hatırlamak gerek. Gözlemlediğim kadarıyla 6s şarj konusunda şu aralar kullanıcılarını oldukça üzüyor.

Bildiğim kadarıyla 6s da batarya kapasitesi 1715 mAh Ekran teknolojisi IPS LCD, S8 de batarya kapasitesi 3000 mAh Ekran teknolojisi Super AMOLED olduğunu unutmamak lazım. ve ayrıca 570 PPI piksel yogunlugu 5.8 inç ekran olduğunu da hatırlamak gerek. Gözlemlediğim kadarıyla 6s şarj konusunda şu aralar kullanıcılarını oldukça üzüyor.
Doğrudur plus modelleri haricinde herkes şikayetçi zaten iOS istiyorsa diye 6s önerdim