iPad Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

--ProofStriker

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Zaten apple almayın ben kullanıyorum pişmanım birdaha apple almam hata üstüne hata apple almak.
iPad ler iPhone’lara nazaran daha iyi biraz daha işlevsel en azından ama iPhone kazık hem de çok çok kazık hele ki o X modelinin fiyatı nedir öyle

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben ipad 4 retina kullanıyorum. Bu mesajta apple le ilgili şikayetimi bildirecem. Güncellemyele kendisini yavaşlatıyor tamam bunda sıkıntı yok çünkü her alet zamanla yavaşlıyor. Ama ilk aldığım zaman hoparlöre ihtiyaç duymadam müzik dinkeyebiliyordum şimdi ise hoparlörsüz bir şey anlaşılmıyor. Onuda geçelim. Google ye giriyorum açılması zaten 1-2 dk alıyor açıldıktan sonrada 1-2 dk beklemek gerekiyor yoksa yazdığımızı algılamıyor. Arka planda çalışan uygulamaya geçiş yaptığımda açılması için 1-2 dk bekliyoruz. Şimdide uygulamalardan hiçbir sebep yokken atıyor. Geçen senede googlekendliğinden donup kapanıyordu acil işimiz varsa iş işten geçtikten sonra buluyorduk cevabı. Onlarıda geçelim . Geçen bir müzik uygulaması indirdim müzik çalıyor sende o şarkıyı bilmeye çalışıyorsun. Uygulama güzel ama bir kaç hatası var örneğin: basen sade müzik geliyor ve cevabı bulamıyorsun. Bunu appstoredeyorum olarak yazayım dedim. Appstorede yorumda yapılmıyor. Milyoner olsamda apple kendini düzeltmediği sürece apple almam. Apple benim için bitmiştir. Bence apple fiyatını haketmiyor.
Hoparlör sorununuz donanımsal olabilir

Son düzenleme:
ipad benim için çok güzel bir deneyimdi ipad 2. nesil aldım ilk çıktığında 4.5 yıl hiç kasmadı ardından arayüzde olmasa da oyunlarda çok kasmaya başladı(zaten normal)artık tablet almayı pek düşünmüyorum belki ileride çıkacak bir mac modeli alırım