İnternetten Para Kazanmak İstiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PARAzitCELL

Profesör
Dediğiniz sahneyi biliyorum ama komik yazdıklarımda bir komiklik göremiyorum
Tmm şimdi gördüm
Evet biraz goradaki sahneye benzemiş biraz
İnsanı insan yapan akıl, irade ve ilahi aşk'tır. Yani ALLAH sevgisi ve iman gücüdür bence, diyeyim. Uyku kısmı zaten komik geldi :)

Mevlânâ Hazretleri buyurur:
“Ten midesi, insanı samanlığa doğru çeker götürür; gönül midesi ise reyhanlığa ulaştırır!”
“Samanla, arpayla beslenen hayvan kurban olur; Hak nûru ile gıdalanan insan da yaşayan bir «Kur’ân» olur!”

Usain

Güzel günler göreceğiz...
Yönetici
Mod. Adayı
İnsanı insan yapan akıl, irade ve ilahi aşk'tır. Yani ALLAH sevgisi ve iman gücüdür bence, diyeyim. Uyku kısmı zaten komik geldi :)
Ama haklı olduğu bir şey var ki forum fazla vaktimi alıyor birkaç gündür. Onda bir frenleme yapmam lazım. Ama aslında forumla alakası yok. Uyanıkken arada bir bakıyorum o kadar;)

xPhoenix06

Profesör
Onda bağımlılık yapmış demek ki:) Çıktığından beri oynuyorsa...
Bağımlılık denilmez aslında. Çünkü oyuna sürekli devam etmiyor bir hesap açıyor onu kasıyor ya da eski hesabına devam ediyor. Sıkılınca da oyunu bir kaç ay bırakıyor.

kmurat

Dekan
Banka matik ten para çakabilirsin. İntrnet üzerinden çalışıyor.

Flexix

Üyecik
Ne kadar kazandın ?
Bençok deil 25 30 tl falandır toplam ama bir tanıdığım bir yazılımcı ve çeşitli mod sitelerine karakter modeli satıyor 13 14 aydır yapıyor ve herhalde 500 tl yi geçmiştir yanliş anpamayın ben para kazanmak kolay demiyorum kazanılabilir diyorum

kmurat

Dekan
Bençok deil 25 30 tl falandır toplam ama bir tanıdığım bir yazılımcı ve çeşitli mod sitelerine karakter modeli satıyor 13 14 aydır yapıyor ve herhalde 500 tl yi geçmiştir yanliş anpamayın ben para kazanmak kolay demiyorum kazanılabilir diyorum
13 - 14 ayda 500 tl para mı ? 25-30 tl için hiç konu bile açmam.

PARAzitCELL

Profesör
Ticaret yaparak 500 tl yi 3-5 ay gibi bir sürede rahatca kazanabilirsiniz.. Gerek yok ne olduğu belirsiz absürt internet yalan dolan işlerine...
Ev hanımları bile yaptıkları yemekler ile satış yapıp helalinden dükkan açar hale gelmişken eli işe yatkın delikanlılar hala saçma internet hayalleri ile yaşıyor :D yazık...

asda08

Üyecik
bitcoin sitelerinde çok kazanç olabiliyor bazıları kumar gibi görebilir ama eğer iş olarak görüp iş gibi yaparsanız kazancınız kesinlikle olacaktır. sadece sağlam sitelerden sapmayın isteğiniz varsa yardımcı olabilirim iyi site önerme noktasında. asgari maaşı geçen bir geliri bitcoin üzerinden şuan (aylık olarak) kazanmaktayım öyle söyliyebilirim ve bu gelişim artmakta dahada fazla kazanıcağımı biliyorum

Flexix

Üyecik
Ben steam dışında hiç internetden para kazanma işine kalkişmadım dier arkadaşada nekadar kazandığını sormadım istersen sorayım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki sen nekadar kazandın?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki
Tamam da kod yazmak kolay mi
Dostum kod yazmak demedim karakter modellemeyi kast etdim ve arkadaş mevzun ama maddi sıkıntı cekdigi icin iş bulamiyor

Son düzenleme:
stat counter