Internet download menager videolari görmüyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Prototype54

Üyecik
Mrb arkadaşlar idm kullanıyorum daha önce chromedan açtığım herhangi bir youtube videosunun tüm 240-360-480-720-1080p görüntülerini indirme seçeneği sunuyordu bu aralar ne olduysa hiç bir şekilde videoları görmüyor başka sürüm kuruyorum indiriyorum falan fark etmiyo bi kaç tane denedım bu konuda bilginiz varsa yardımcı olun lütfen :confused1:

alidiz

Asistan
Aynı problem bende de var. Firefox ve Internet Explorer ile indiriliyor ama chrome da videoları görmüyor.Dosya indirirken bir problem olmadan chrome idm ile indiriyor.

Prototype54

Üyecik
ya daha öncede oluyordu sonra baska surumlerı kurarken falan duzelmıstı yine gitti görmuyo videoları ya bi çözüm bulmak lazım :D

CoderxL

Asistan
Yandex Kullanıyorum Bende Aktıf.

Yandex Eklentiler Kısmına IDM Dosyasının ICINDEKI IDMGCExt Dosyasını Surukleyıp Bırakın ve Etkın edın Yandexte Cıkıcaktır.

Prototype54

Üyecik
yandex kurdum onda görüyor videoları teşekkrlr kardeşm de aslında chromeyı yapmak lazım alıştık tarayıcıya :D

Artık videoları yandexden indircez :D

oslun

Dekan
IDM - Dosya - Seçenekler'i tıkladıktan sonra Genel sekmesinde Google Chrome'un yanındaki kutucuğu işaretleyin. Tamam butonuna basıp tarayıcıyı yeniden başlatın. Sonuç alamazsanız, bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

CoderxL

Asistan
Internet Download Manager extension for Google Chrome has been installed.

Surum Guncellemesı Yaptımda Ise Suan Chrome Sorunsuz Bır sekılde Eklıyor 6.91 Surumunde Sorunsuz Kullanıyorum.

Tavsıye Olarak Surumu Guncellemenızdır.

Ek olarak 480 720p Hepsini Basarı ıle gordum..

Prototype54

Üyecik
hepsini denedım oslun kardeşim olomadı sanırım chromedan kaynaklanıyor olay.sürücüyü güncelleyınce sahte kayıt diyor :D cracklı indiriyim bi tane 6.91 baklm inşllh olur :D
6.91 sürüm yok kardeşim 6.19 dmek istedin sanırım o surum var zaten bn de :D

SilverMan

Üyecik
Internet Download Manager extension for Google Chrome has been installed.

Surum Guncellemesı Yaptımda Ise Suan Chrome Sorunsuz Bır sekılde Eklıyor 6.91 Surumunde Sorunsuz Kullanıyorum.

Tavsıye Olarak Surumu Guncellemenızdır.

Ek olarak 480 720p Hepsini Basarı ıle gordum..
Full / problemsiz sürüm için link verebilir misiniz?

İyi çalışmalar.

CoderxL

Asistan
hepsini denedım oslun kardeşim olomadı sanırım chromedan kaynaklanıyor olay.sürücüyü güncelleyınce sahte kayıt diyor :D cracklı indiriyim bi tane 6.91 baklm inşllh olur :D
6.91 sürüm yok kardeşim 6.19 dmek istedin sanırım o surum var zaten bn de :D
Dediğim Gibi IDM Sorunu Ben Suan Sorunsuz Bir Sekılde Kullanıyorum.

Saglam vs Stabil IDM Kurdunuzda Çalışması gerek.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Full / problemsiz sürüm için link verebilir misiniz?

İyi çalışmalar.
Exe Elımde Olmadından Paylaşamıyorum Kardeşim.

Prototype54

Üyecik
Arkadaşlar Nasıl Olduysa Artık Videoları Görüyor Chrome Sanırım Chromeden Kaynaklanan Bi Sorun Kendi Kendine 2 haftada Çözüldü :D

metas53

Doçent
Arkadaşlar Nasıl Olduysa Artık Videoları Görüyor Chrome Sanırım Chromeden Kaynaklanan Bi Sorun Kendi Kendine 2 haftada Çözüldü :D
ccleaner ile programı silip son sürümü olan 6.19 buil 3 ü kurarak sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsin.Ama kendi kendine çözülmesi baya ilginçmiş :D

Prototype54

Üyecik
bunu öğrendiğim iyi oldu saol kardşm bnde anlamadım kendı kendıne duzeldi :D

stat counter