Instagram Windows 10 Mobile'den kaldırıldı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

4s ile lumia telefon arasında kalmıştım ben ne kadar istedem de ailem o zaman evde duran telefon yerine yeni telefon almamıştı hala içimde bir burukluk yaşıyorum lumia’da oysa o zamanlar arayüzü felan çok aşırı derecede hoşuma gidiyordu :(

kullanamadğm wp amiral gemisi 950 xl idi.diper birçok wp cihazı kullandm 950 xl nasıldı işlemcisi ısınıyor diyorlardı doğrumu ? Kamerası o dönemin en iyileri arasındaydı bence ve akıcılık olarak yıllar önce çıkan bir telin akıcılığı en güncel android bir tel ile yaşadnzmı
Bende 950 var. Dock olduğu için aldım.

Evet, ısınma var. Kamerası güzel.

Lumia 520 uzun süreden beri açmıyorum unable to a bootable option. Please any key to shut down diyor arkadaşlar çözüm format

BJKolik

Profesör
Sanırım 5 ay önceydi, son lumia cihazım 950 xl 'yı satıp android e mecburi istikametten dönüş yaptım, ama windowsun ve lumia nin hazzı bir başkaydı.
Lumia 820' yi 4 sene kullandım. Telefon ve işletim sisteminden aldığım zevki bana ne İOS ne de Android verebildi. Yeterince destek görmedi ve maalesef bitti. Keşke devam etseydi bende devam ederdim.

Lumia 820' yi 4 sene kullandım. Telefon ve işletim sisteminden aldığım zevki bana ne İOS ne de Android verebildi. Yeterince destek görmedi ve maalesef bitti. Keşke devam etseydi bende devam ederdim.
Gerçekten mağaza dışında harikaydı hepsinden daha güzeldi performans olarak.512 MB ramlı telefonla gram kasma olmadan Asphalt 8 oynardık gerçekten güzel günlerdi

@BJKolik aklıma wphaber geldi iyimi :)
Lumia denince aklıma hep geliyor çok güzeldi gerçekten, şimdi içim burkuldu valla.:):(

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gerçekten mağaza dışında harikaydı hepsinden daha güzeldi performans olarak.512 MB ramlı telefonla gram kasma olmadan Asphalt 8 oynardık gerçekten güzel günlerdi
Kesinlikle katılıyorum mağaza rakipleri gibi olsaydı şimdi bir numara idi. İşletim sistemi en iyisi idi ama olmadı maalesef. Keşke geri gelse hemen geçerim.

Son düzenleme: