İnstagram dm bildirimleri gelmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İnstagram dm bildirimleri gelmiyor tüm anında iletim bildirileri açık telefonun bildirimleride açık fakat dmler uygulamaya girince gözüküyor haricinde bildirim olarak gelmiyor başka bir telefondan hesabıma girdim yine aynı sorunla karşılaştım benim telefonumdan da başka bi hesaba girdim bildirim geliyor uygulamayı sildim yükledim düzelmedi telefonun ayarlarını sildim yine olmadı yardım edebilecek olan varmı telefon iPhone 6

Ekli dosyalar

İnstagram dm bildirimleri gelmiyor tüm anında iletim bildirileri açık telefonun bildirimleride açık fakat dmler uygulamaya girince gözüküyor haricinde bildirim olarak gelmiyor başka bir telefondan hesabıma girdim yine aynı sorunla karşılaştım benim telefonumdan da başka bi hesaba girdim bildirim geliyor uygulamayı sildim yükledim düzelmedi telefonun ayarlarını sildim yine olmadı yardım edebilecek olan varmı telefon iPhone 6
Selam,

Aynı sıkıntı ile ben de karşılaştım. Her şey tam idi ve bir türlü bildirim gelmiyordu. Telefonu sıfırladım bu sefer düzeldi. Ben de düzeldi diyerek tekrar sıfırladım ve yedeklememi yükledim ve tam oldu derken gene aynı sıkıntı çıktı. Instagrama bu durumu ilettim ve cevap alamadım. En sonunda bir gece uyumadan evvel aklıma geldi ki Instagram'ın Direct uygulamasını indirmiştim, olay bundan sonra başlamıştı. Ben de tekrardan indirdim ve baktım bildirimler gelmeye başlıyor. Hemen uygulamadan çıkış yaptım ve sildim, sonra düzeldi.

Tavsiyem siz de bu uygulamayı indirip kurmuş iseniz tekrardan yükleyip uygulamanın ayarlarına bir bakıp çıkış yapmanız. Düzelecektir.