İngilizce öğrenmek için en iyi 5 uygulama!

  • Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


crista7

Profesör
Katılım
22 Mar 2009
Mesajlar
1,075
Puanları
48
Dil okulda öğrenilir kursa ve sonra konuşulduğu yere gidilir, pratik kazanılır.onundşında hiç bir şey işe yaramaz.....
 

Kupa Beyi

Profesör
Katılım
8 Nis 2013
Mesajlar
1,378
Puanları
63
Konum
Kayseri
Kursada gittim, tatil yöresinde çalıştım da, o uygulamaların birini de kullandım ama... Konuşmadığın sürece bu dil öğrenilmez. Adı üstünde dil... Dilin çalışacak ki dil öğrenesin :)
 

cevizagaci

Üyecik
Katılım
5 Ara 2017
Mesajlar
3
Puanları
1
Konum
istanbul
Arkadaşlar, İngilizce öğrenmek için birçok uygulama var ama diyalog kurmak en önemlisi. Konuşmayı geliştirmek için en iyi yol native speakerler ile pratik yapmak bunun için Preply i tek geçerim. İyi incelerseniz sitede saatlik 5,7,10 $ larlara anadilini öğreten İngilizce öğretmenleri var. Özel tavsiye isteyen belirtsin tavsiyede de bulunurum.
 

erdalmmm

Üyecik
Katılım
9 May 2018
Mesajlar
3
Puanları
1
Konum
izmir

belgemre

Üyecik
Katılım
25 Şub 2013
Mesajlar
3
Puanları
1
her ne yöntemi seçerseniz seçin devamlı olduğu sürece başarılı olursunuz arkadaşlar. bu işin en büyük sırrı devamlılıkta, bende size tamamen Türk yazılımcı ve eğitimciler tarafından hazırlanmış olan eLLC isimli programı önerebilirim. sadece ingilizce değil 16-17 dil öğretiyor. Android ve IOS için Mobil uygulamasıda var.
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.ellc.russian
IOS:‎eLLC dil ögrenme
Web: www.ellconline.com
Tamamen sana katılıyorum. Uzun yıllar ben de ingilizce öğrenmeye uğraştım. Okulda bir şey öğrenemeyince kurslara gittim. Kursun birinde bütün eğitim-öğretim hayatım boyunca öğrendiklerimden daha fazlasını öğrendim. Geldiğim son noktada kelime öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu anladım. Birçok yabancı kelime uygulaması kullandım. Her biri farklı yöntemler kullanıyordu. Ama hep bir şeyler eksik geliyordu bana. EasyTeninden dropsuna kadar envayi çeşit uygulama. Sonra blarma diye bir uygulama buldum google playdan. IOS da yok galiba.

Adamlar resimler üzerinden çok güzel dil öğretiyorlar. Sadece beş kelime hakkın var bir günde. 5 kelime öğren adam gibi öğren demişler. Diğer uygulamalarda kelimenin ne manaya geldiğini unutman çok kolay oluyordu. Ama bu uygulamada direk resim geliyor gözünün önüne. Oradan da ne demek olduğunu çıkarıyorsun zaten. Bu yöntem ile ezberlemiyor öğreniyorsun yani.

Ben çok beğendim. Daha iyisi varsa bana da yazın lütfen. Birbirimize bu yolda bir şeyler katalım. İyi bloglar...
 
Üst
stat counter