Hoşlandığım bi kız var ama...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

Dekan
İşin kötüsü önce hiç yüz vermeyip iş işten geçtikten sonra yürümeleri.
Zamanında bizim koşmamıza aldırsalardı...
Hoşlandığım kişi yüz vermemişti sanamı kaldım diye şimdi nişanlısını bi görsen bugün karşılaştım kedinin ete baktığı gibi baktı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Doğru kızları bulmuyorsunuz siz de😂
Varmı ki 😀 deneye deneye kobay faresi olduk

İşin kötüsü önce hiç yüz vermeyip iş işten geçtikten sonra yürümeleri.
Zamanında bizim koşmamıza aldırsalardı...
Kızları anlamak çok zor dedikleri gibi bir çiçeğe bakmıyor

Atom parçalamak daha basit

Son düzenleme:

_Trinity_

Asistan
Hoşlandığım kişi yüz vermemişti sanamı kaldım diye şimdi nişanlısını bi görsen bugün karşılaştım kedinin ete baktığı gibi baktı

Varmı ki 😀 deneye deneye kobay faresi olduk

Kızları anlamak çok zor dedikleri gibi bir çiçeğe bakmıyor

Atom parçalamak daha basit
Yok yok nerde tripçi, egosu tavan kız varsa onlara doğru depar atıyorsunuz 😂

rawkid

Dekan
"Nasıl kız tavlanır" diye kitablar var. Onlardan bi tane al. (İşe yaramaz ama güven verir)
Öyle bir kitap okumadım ama vakti zamanında böyle araştırmalar yapmıştım internette (ergenlik :/ ) ve bu tür bir kitap satışı için tanıtım gibi bir kesit yazılmıştı internete.

Tam bir berkecan ve Pelinsu ilişkisi kitabı Yok kızı yemeğe çıkarın, sonra birden dudağına yapışın sonra sarılıp uyuyun felan. Arka cepte prezervatif olsun diye yazmamışlar ama ayıp etmişler

Furkan0223

Asistan
Fikirleriniz çok güzel ama bi sorun var. Lisede bi kıza sevdiğimi söyledim ama reddetti o gündür hiç bir kıza sevdiğimi söylemedim. Korktum çünkü ne kadar sevdiğimi bilmiyorlar. Ben kurstaki kıza şiir bile yazdım adına özel olarak ne kadar sevdiğimi anlayın artık.. Redderse dünyam yıkılır

Fikirleriniz güzel ama bir sorun var kızı seviyorum adına şiir bile yazdım gerisini siz düşünün artık. Redderse dünyam kararır.

Son düzenleme:

Usain

Profesör
Fikirleriniz çok güzel ama bi sorun var. Lisede bi kıza sevdiğimi söyledim ama reddetti o gündür hiç bir kıza sevdiğimi söylemedim. Korktum çünkü ne kadar sevdiğimi bilmiyorlar. Ben kurstaki kıza şiir bile yazdım adına özel olarak ne kadar sevdiğimi anlayın artık.. Redderse dünyam yıkılır

Fikirleriniz güzel ama bir sorun var kızı seviyorum adına şiir bile yazdım gerisini siz düşünün artık. Redderse dünyam kararır.
Bence beklemeyin.

melik.bck

Asistan
Herkese merhaba ben ardunio kursuna gidiyorum hafta sonları tek var.Yarın 4.cü günü bitirecez. Ama orda bi kız arkadaş var Osmaniyede elektrik ve elektronik mühendisliğini bitirmiş,tanıştık bana çok yardımcı oluyor diğer arkadaşlara da tabi. Numarasını bi şekilde buldum ama konuşamıyorum korkuyorum. Daha önce ilk defa arkadaşıma sevdiğimi söyledim. Ve benim ile arkadaşlığını kesti. Ondan dolayı korkuyorum açılmaya, bu kızda arkadaşlığı keser diye korkuyorum nasıl açılacağımı bilmiyorum instagram hesabınıda buldum ama istek atmaya korkuyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa iyi yada kötü fikirlerinizi bekliyorum.
Acele etme :) Takip isteğinden , mesaj atmaktan önce yüzyüze muhabbet kurman daha iyi olur. Hoşlandığını da söylemek yerine hissettirmen daha sonra onun hareketlerine bakarak da onun hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman bence daha mantıklı olur

stat counter