Honor 10'un Kamera Özellikleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Honor Türkiye

Temsilci
Katılım
5 Mar 2018
Mesajlar
61
Puanları
18
Konum
Türkiye
Honor 10’un, Kirin 970 yonga setindeki dahili NPU tarafından geliştirilen ve desteklenen 24+16 MP çift arka kamerası, 22 farklı kategoride 500’den fazla senaryoyu gerçek zamanlı olarak tanımlayabiliyor. Ayrıca gördüğü nesnelerin dış hatlarını da belirleyebilen bu kamera yazılımı, gökyüzünün, insanların, bitkilerin, veya bir şelalenin dahi kadrajdaki konumunu anında belirleyebiliyor.

Bu özellik, sektörde bir ilk olan Anlamsal Görüntü Kategorilendirme teknolojisi tarafından destekleniyor ve bu sayede Honor 10, tek bir görüntüde yer alan birden çok nesneyi otomatik olarak tanımlayabiliyor. Cihazı rakiplerinden ayıran en önemli özellik olan bu teknoloji, sahneye özel parametrelerin her fotoğrafa gerçek zamanlı olarak uygulanabilmesini sağlayarak, tek bir dokunuşla profesyonel kareler çekebilmenize olanak sağlıyor.3D yüz tanıma özellikli 24 MP ön kamera

Honor 10’un yapay zekası yalnızca arka kameraya ustalık katmakla kalmayıp, 24 MP ön kameraya da eşlik ediyor. Telefonun ön kamerası, 3D yüz tanıma özelliği sayesinde yüzünüzdeki bütün noktaları baz alarak, en ince ayrıntılara kadar tespit edebiliyor.

Honor 10’un ön kamerası, çeşitli aydınlatma koşulları için stüdyo aydınlatma efektlerini de destekliyor. Ayrıca gelişmiş ve hatasız bokeh efekti uygulayabilmesinin yanı sıra, toplu olarak yapılan özçekimlerde bile herkesin yüzünün ince detaylarını yakalayabiliyor.
 
Üst
stat counter