Hepsiburada alışveriş kurnazlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Zee

Asistan
Tüketici haklarında hakkınızı aramazsanız daha çok kazık yersiniz. Tüketici haklarına gidin dava açın. Millet açmadıkça bunlar dahada abartıyor. Ben bir çok yere dava açtım hepsinde de kazandım. Uğraşın korkmayın. Emin olun devlet tüketicinin yanında... Siz karlı çıkacaksınızdır. Hakkınızı arayın. Serbest piyasa diye diye milletin a...zına ediyorlar. Kimse kusura bakmasın. Modern dolandırıcılık söz konusu günümüzde... Şikayet edin. Ciddiyim bak nerede ne gördüyseniz gidin tüketici haklarına söke söke alacaksınız hakkınızı emin olun. Şikayet etmedende önce uyarı mesajı atın ilgili makama şikayet edeceğim diye. Sonra gidin edin. Dolandırıcılıktan teplerine biniyorlar. Kim olursa olsun ilgili yer uyarı alıyor. O damı olmadı gidin tiwitterden cumhurbaşkanlığının sayfasına yorum yapın. O zaman bak nasıl tutuşuyorlar.... Milleti kazıklamak neymiş görürüm ben o zaman.... Acımayın kardeşim.... Oyalama taktiği ile sizi duraksatıyorlar. İlk hatalarında direk gidin tüketici haklarına.

Zee

Asistan
Bunları yaparkende her hareketinizi videoya alın ve ekran görüntüleri alın. Kanıt elinizde olsun.

Zee

Asistan
Sen %100 haklısın. Bu sitenin Hepsiburada için yaptığı subliminal reklam içeren videolar var. O yorumları yapanların çoğu shiftdelete personeli veya kurucuları bu yüzden bu şekilde eleştirip Hepsiburada.com'u savunmuşlar. Ve hatta seni tiye almışlar.
Video açılmıyor kaldırılmış zaten. Eğer tiye alma durumu varsa acayip sıkıntılar çıkar. Yıldırma politkası... Ama yılmayan insanlarımızda var benden söylemesi :))) Taş taşı kırar...

GamTech

Üyecik
Hepsiburada hem müşteriyi sömürüyor hem de mağaza açan kişileri. Kafalarına göre indirim yapıp indirim ücretini mağaza sahibinden alıyorlar, kargo fiyatını sürekli değiştiriyorlar, çok satılan ürün görürlerse direk kendileri giriyorlar. Hepsiburadada daha ucuz ürün bulursanız da bilin ki büyük ihtimalle bir satıcı gönülsüz olarak o fiyata girdi. N11 daha iyi bence iki açıdan da

stat counter