Halka TRT 1

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


yanyazan

Asistan
Katılım
27 Eki 2017
Mesajlar
128
Puanları
18
Konum
İstanbul
halka1.jpg


15 Ocak Salı yani yarın yayın hayatına başlayacak olan TRT'nin yeni gözdesi Halka dizisi oyuncu kadrosu ile oldukça iddalı duruyor. Dizinin fragmanlarını izledim dizi hakikaten ilgi çekici duruyor. 2019 yılının ilk haftalarında dizi yayınlarını tatile sokan ve reklam gerekçesiyle bu süreci önceki yıllardan bir parça daha uzun tutan özel kanallara karşın TRT 1’in yayın politikası malumunuz. Mevcut yapımlarının yeni bölümlerini ekrana getirmenin yanı sıra yeni dizilerini de devreye soktu… Ki bence bu taktik yeni işlerin özel kanalların dizileri arasında kaynayıp gitmemesi adına oldukça akılcı bir adım oldu!

Halka isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatların hikayesinin anlatılacağı dizinin yönetmeni A.Volkan Kocatürk.

Başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Burak Sergen, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat’ın paylaştığı Halka’nın senaryosunu ise Aziz Tuna C. ve Ali Demirel kaleme alıyor.

Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesi yarın TRT1'de!
 
Üst
stat counter