"Hakan : Muhafız" Dizisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

eem06

Üyecik
Dizinin 1. sezonunu izledim çekim kalitesi ve efektler pek olmamış ama senaryo fena sayılmaz, ayrıca 2.sezonda her şeyin yeniden başlıyor olması merak konusu. SDN ekibinin ilk bölümü izleyip diziyi yermesi ve videoya 2100 dislike gelmesi hayret verici.

ytumuh

Üyecik
Dizi senaristleri hemen hemen her bölüm değişiyor, bu bakımdan Black Mirror'ı hatırlattı. Senaryo buna rağmen iyi ilerliyor ve yazan kişilerin hayal dünyasına göre değişen bölümleri sezebiliyorsunuz. Bu noktanın pek kimse tarafından dillendirilmediğini gördüm.
Genel olarak bakarsak Prodector'ı iyi buldum. Daha iyi olabilir mi tabiki olabilir ama Netflix Türkiye'nin ilk dizisi. Bence güzel bir başlangıç oldu. Çekim kalitesi ve efektler konusunda @eem06 'ya katılıyorum, üzerine çalışılabilirmiş. Bazı bölümler efektler üzerinde durulmuşken bazı bölümlerde de umursanmadığı hissiyatı uyandırıyor. Ama yine de bir başlangıç olarak gördüğüm için 10 üzerinden 8,7 veririm.

Mert Alper

Profesör
Ufak tefek eksikleri olsa da 10 bölümün hiç bir sahnesinde canım sıkılmadı. Her saniyesini büyük bir zevkle izledim. İlk sezonu da öyle bir bitirmişler ki, ikinci sezonu beklemek işkence olacak bana.

well-favoured

Asistan
Gayet başarılı bir dizi. Tabi ki insanın içinden geçiyor, "Ah be... Keşke şu görsel efektler daha iyi olsaydı." diye. Konu çok iyi; gerçeküstü olaylar anlatılmasına rağmen, size gerçek ve olabilecek şeyler gibi hissettiriyor. Oyunculuklara gelince, bence dizinin en iyisi Mehmet Kurtuluş. O nasıl oyunculuktur be abi, hayranlıkla izledim. Sonrasında da Çağatay geliyor, O da çok iyi oynamış. Sonuç olarak görsel efektleri saymazsak "Mükemmel"e yakın bir dizi. Kesinlikle izlenmeli. 2. sezonun hem görsel olarak hem de senaryo olarak çok daha kaliteli olacağını düşünüyorum. Puanım 8.5/10...

Halisdemir

Üyecik
Türk dizi sektörü göz önüne gelince Hakan : Muhafız mükemmel bir yapıt olmuş.
Eksikleri var mıdır illa ki.. Ama bunlar kafa yorulmayacak şeyler. Keyfini çıkartın ;)

mutahhar

Profesör
ilk olması açısından izlenir ama beklentiniz yüksek olmasın. ben daha gizemli, daha sinematik bir şeyler bekliyordum.

ArtiNet

Üyecik
1 sezonu ara vermeden bitirdim okadar heyecanlıydı benim için. Herkese tavsiye ederim.

BenBulut

Üyecik
Beyler Şahsen Hiç Beğenmedim Efekt Rezalet Ayrıca Normalde Bu Konsepte Bir Kötü Bir İyi Adam Olması Lazımdı Burda Kötü Adam Yok Olanda Karısını Geri Getirmeye Çalışıyor Sadece Türkiye'den Çıktığı İçin 3/10 Veriyorum

AbdulkadirGUNAY

Üyecik
Bence; Faysal'ın Leyla'ya ölümsüz olduğunu açıkladığı zaman masanın üzerindeki bıçağı boynuna sokması ve Faysal'ın Leyla'yı öldürmek üzere olduğu sırada Hakan'dan gömleği çıkartmasını istediği zaman Hakan'ın göğsündeki dövmeden gömleği çıkartması sahnelerindeki görsel efektler kötüydü.

stat counter