Gökyüzünde beliren bir ışık gördüm arkadaşlar... Düşüncelerinizi alayım...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Zee

Asistan
Ben sana onun ne olduğunu söyleyeyim astrofizikte bunun adı "Disko Işıkları" olarak geçiyor, uzaklarda bir yerlerde bir eğlence mekanı var ve bu eğlence mekanının gökyüzüne doğru yaktıkları projektör ışıklar var, bunlar bazen düz olarak git-gel şeklinde bazen de kendi çevresinde dairesel hareketlerle hızlı bir şekilde hareket edebiliyor, çok ender rastlanan bir doğa olayı değil merak etme :DDD
Benim yerine sen görnüş gibisin. Var ya kayda değer 1 ya da 2 cevap yazıldı sadece siğerleri çöp. Bu kadar ilgisiz bie milletiz işte.

PROKONNESOS

Üyecik
Benim yerine sen görnüş gibisin. Var ya kayda değer 1 ya da 2 cevap yazıldı sadece siğerleri çöp. Bu kadar ilgisiz bie milletiz işte.

Herkes ilgili olsa ne olacak kardeşim cevap bu zaten, sen hayal ettiğin şeye inanmak istiyorsun sadece, bizler ise sadece senle dalga geçiyoruz

ufo gerçektir uzaylılar var ve amerika uzaylı istilasına insanlığı hazırlamakla meşgul...

hayret dünya düz ay'a ve uzaya gidilmediciler gelmemiş yok uzaya çıkılmadı yok gök kubbe var kimse çıkamaz birisi de osmanlının ay'da üs kurdğunu ondan sonra çöktüğünü hatta bütün tarihi değiştirdiklerini iddia ederd...

PROKONNESOS

Üyecik
hayret dünya düz ay'a ve uzaya gidilmediciler gelmemiş yok uzaya çıkılmadı yok gök kubbe var kimse çıkamaz birisi de osmanlının ay'da üs kurdğunu ondan sonra çöktüğünü hatta bütün tarihi değiştirdiklerini iddia ederd...
sorma ya dur uyandırmayalım şimdi bide düz dünyacılar gelmesin

alcasar

Asistan
O cismi yıllar önce bende gördüm. Cisimden çok hareket eden bir ışıktı. Ben uzaktaki birşeyin ışığının yansınası olarak düşündüm.

kmurat

Profesör
Bizim evde de var bi Ufo. Çoktandır çalıştırmadık.

kaanm55

Dekan
kuştur o, kuş.
neyse, muhtemelen bir hava olayıdır... olayı ufo var gibi yorumladığın için onu ufo zannediyorsun :D boş ver, takma.

kaanm55

Dekan
ufo ve uzaylılar gerçek.
uzaylılar var ancak ufolara inanmıyorum... uzayın bilmem neresindeki uzaylılar bizimkine benzer araçlar üretiyor, (nasıl tesadüfse) ve bizim dünyamıza geliyorlar. o zaman düşürsünler ufoyu kolaysa.
belki dilek balonu bile olabilir.

uzaylılar var ancak ufolara inanmıyorum... uzayın bilmem neresindeki uzaylılar bizimkine benzer araçlar üretiyor, (nasıl tesadüfse) ve bizim dünyamıza geliyorlar. o zaman düşürsünler ufoyu kolaysa.
belki dilek balonu bile olabilir.
bir çok ufo düşürülmüş ağrıya düşen ruslarda...

stat counter