General Mobile'in yalanları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Oguz.yavas

Üyecik
3 yıl telefonculuk yaptım geçen sene buraktım çoğu marka ile haşır neşir oldum en gıcığı gm idi
2 tane gm 5p var iki huysuz teyze şikayetleri yok sen sadece çamur atmak için konu açmışsın samsung'ların hepsi kalitelidir çöp yok.
Suçlu oduğu için bu konuyu açtım yazdığımı doğru düzgün okumamamışsın sallıyon biz burada gm den bahsediyoruz samsung ne alaka

<<Dkn nyz>>

Dekan
Suçlu oduğu için bu konuyu açtım yazdığımı doğru düzgün okumamamışsın sallıyon biz burada gm den bahsediyoruz samsung ne alaka
Samsung un ürünlerini en çoksatıyoruz dedim asıl sen okumamışsın

---- Mesajlar birleştirildi ----

2 tane gm 5p var iki huysuz teyze şikayetleri yok sen sadece çamur atmak için konu açmışsın samsung'ların hepsi kalitelidir çöp yok.
A j grand serisi hertürlü çöp iş görmüyor

Son düzenleme:

kmurat

Dekan
Telefonlara ne iş gördürüyorsun da iş görmüyor. 3 senedir J2 kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim.

Usain

Güzel günler göreceğiz...
Yönetici
Mod. Adayı
Telefona hiç yük bindirmiyorsanız, sadece alo deyip şarkı dinleyip arada sosyal medyaya giriyorsanız zaten her türlü yeter. Ama android her türlü kasar. J A serisi veya Gm'de kalitesiz malzeme kullandıklarından yavaşlama erken oluyor.

Telefona hiç yük bindirmiyorsanız, sadece alo deyip şarkı dinleyip arada sosyal medyaya giriyorsanız zaten her türlü yeter. Ama android her türlü kasar. J A serisi veya Gm'de kalitesiz malzeme kullandıklarından yavaşlama erken oluyor.
yok beya android kasmaz açtığın uygulamaları kapatmayınca windows bile kasar...
kasma yok kullanmayı bilince.

honline

Profesör
Gm 5plus un bir kötülüğünü görmedim (ailemde kullanan var) tamamen kullanıma bağlı

grezimonk

Profesör
Yasaklı
A serisinde 4 kamera var diye 4100TL gibi fiyatasatılması normal mi? GM markasını beğenmeniz gerekmez almayın sen beğenmediysen niye 2 defa aldın?

<<Dkn nyz>>

Dekan
yalan mı söyleyecek GM 5 Plus çok satmış bir ürün ama 7/24 çalışacak kadar iyi değil... sen 1000 saat ve katları açık tut sonra neden garipleşiyor bu dersiniz...
Akıllı telefonların amacıda bu değilmi arama yapmaya almıyoruz yoksa tuşlu telefon alırdık

Usain

Güzel günler göreceğiz...
Yönetici
Mod. Adayı
@<<Dkn nyz>> yalnız Gm uygun fiyatlı üretiyor. (Tartışılır) o yüzden f/p olarak tercih ediliyor.

<<Dkn nyz>>

Dekan
akıllı filan değil akıllı olsa 7/24 çalışırken otomatik temizlik yapardı... iphonelarda aynı kafada... akıllı gibi gözüken cam tuğlalar...
Kullanmayı bilene akıllı

@<<Dkn nyz>> yalnız Gm uygun fiyatlı üretiyor. (Tartışılır) o yüzden f/p olarak tercih ediliyor.
Evet ama ucuz malzeme kullanıyor vida sökerken anakart kırılır mı ince ve dayanıksız malzeme
Xiaomi de uygun üretiypr ama o kadar kalitesiz değil belirli bi standart var

Gm nin tamirini yapan bi tanıdık uğraşmaktan yoruldum artık bize küfür edenler var diyor garanti ilgilenmiyor
Benim gm kamera yaktı kullanıcı hatası dediler zor değiştirdiler dükkanda birçol kez bende parça değiştirdim vidaları hemen zarar görüyor vida yuvası kırılda gm 5plus un

Türk malı dediler onca modeli hep gione üzerine gm yazdılar bide yazılım tamamdır yazılımda ayrıca dandik

akıllı filan değil akıllı olsa 7/24 çalışırken otomatik temizlik yapardı... iphonelarda aynı kafada... akıllı gibi gözüken cam tuğlalar...
bir yönden haklısınız ama işte herşey elektronik cihazlara bırakılamıyor bizim yönlendirmemiz gerekiyor

[QUOTE

Son düzenleme:

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Kullanmayı bilene akıllı

Evet ama ucuz malzeme kullanıyor vida sökerken anakart kırılır mı ince ve dayanıksız malzeme
Xiaomi de uygun üretiypr ama o kadar kalitesiz değil belirli bi standart var

Gm nin tamirini yapan bi tanıdık uğraşmaktan yoruldum artık bize küfür edenler var diyor garanti ilgilenmiyor
Benim gm kamera yaktı kullanıcı hatası dediler zor değiştirdiler dükkanda birçol kez bende parça değiştirdim vidaları hemen zarar görüyor vida yuvası kırılda gm 5plus un

Türk malı dediler onca modeli hep gione üzerine gm yazdılar bide yazılım tamamdır yazılımda ayrıca dandik

bir yönden haklısınız ama işte herşey elektronik cihazlara bırakılamıyor bizim yönlendirmemiz gerekiyor

[QUOTE
yankee kafası yeterince gelişmemiş parça seçiminde kâr oranına göre seçtiklerinden vidada bile kısmışlar... Türk malı değil Türk markası demeleri gerek Çin'deki fabrikada ürettikleri ne oldu? Türkiye'de ürettikleri daha kaliteli olmalı...

<<Dkn nyz>>

Dekan
yankee kafası yeterince gelişmemiş parça seçiminde kâr oranına göre seçtiklerinden vidada bile kısmışlar... Türk malı değil Türk markası demeleri gerek Çin'deki fabrikada ürettikleri ne oldu? Türkiye'de ürettikleri daha kaliteli olmalı...
Aynn öyle tr de üretim olunca da hayliyle fiyat biraz yükselir vestel gibi

stat counter