Gece Acıkmasına İyi Gelecek Tarifler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Profesör
Evin yakınlarında birkaç kokoreççi var galiba. Gündüzleri dolmuşlarını görüyorum gece aynı yerdeler mi bilmiyorum. Aslında böyle çok kokoreç seven biri değilim ama gece işte. :D
Gece vakti insanın canı herşeyi çekebiliyor 😂

ishak042

Profesör
22 gibi bitirmiş gitmiştir belki daha önce hiç bu saatte kokoreçi olan kokoreçi görmedim...
Valla bizim burda gece 3e kadar seyyarlar oluyor. Bir de 2 3 dükkan var böyle gece 3 4 e kadar olan kokoreçi sürekli takıyorlar. Bizim burda kokoreç bulmamak imkansız (Konya)

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator

Şu ürün çok iyi gidecektir, hafif ve doyurucu olduğundan dolayı mışıl mışıl uyursunuz.

Bu aralar bu ürüne takmış durumdayım 3 öğün verseler yerim herhalde.. :)

[ROOKİE]

Doçent

Şu ürün çok iyi gidecektir, hafif ve doyurucu olduğundan dolayı mışıl mışıl uyursunuz.

Bu aralar bu ürüne takmış durumdayım 3 öğün verseler yerim herhalde.. :)
Amma biz bunu balık yemi yapıyoruz. :) :) :)

[ROOKİE]

Doçent
Tıkıdı tıkkıdı kesmeyecek misiniz? :D
Nasıl isterseniz. Ama ben dışarıdakilere benzemem. Dükkan için keseriz hayvanı ben bağırsakları alırım, bir güzel kuyu suyuyla yıkarım, sararım. Eee her şeyde el emeği var siz bana ne verirsiniz? :) :) :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tıkıdı tıkkıdı kesmeyecek misiniz? :D
Videoya çeker bir tane SD karta atar kargonun yanına koyarım. Hem izler hem yersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zırhları da bilemek lazım. Misafirlerimize mahçup olmayalım. Övünmek gibi olmasın da kasaplık da gelir elimizden. Her türlü işi yaparım. :cool::cool:

Son düzenleme:
stat counter