For Honor Gpu Crash çözümü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar for honor adlı oyun kısa süre once ücretsiz oldu bende yukledim sistemim gayet yeterli kurdum ancak oyuna girerken gpu driver crashed hatası veriyo yardımcı olursanız sevinirim ^^

laptop kullanıyorum alalı 2 ay oldu içini 1 kere dahi açmadım delirmek üzereyim 3 gündür bununla uğraşıyorum

Belki eski sürücüleri deneyebilirsiniz, bu hata bende aşırı hız aşırtınca oluyodu.

eski sürücüleri nasıl deneyebilirim anlayamadım pek nvidia geforce gtx 1050 var 4gb

---- Mesajlar birleştirildi ----

videodaki oc guru 2 bende açılmıyo tıklıyom bişi gelmiyo

Son düzenleme:
arkadaşlar xtreme gaming engine ortadaki gaming olmayabiliyor herneyse o programı indirin kurun ve gpu clock u 0 dan eksi200 e çekin apply ye basın bekleyin sonra apply tuşu gri olcak yani ayarlarınız kaydedilmiş olacak sonra ise oyuna girebirsiniz (programı kapatabilirsiniz) videoyu atan arkadaş sayesinde çözdüm onada teşekkür ederim ^^

arkadaşlar xtreme gaming engine ortadaki gaming olmayabiliyor herneyse o programı indirin kurun ve gpu clock u 0 dan eksi200 e çekin apply ye basın bekleyin sonra apply tuşu gri olcak yani ayarlarınız kaydedilmiş olacak sonra ise oyuna girebirsiniz (programı kapatabilirsiniz) videoyu atan arkadaş sayesinde çözdüm onada teşekkür ederim ^^
Ne demek:)