Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

halil413

Profesör
bu sorunu bende yasıyorum yerıne kimlikle onaylama getirmişler ama oda gitmiyor var mı su ısı cozenler onun yerıne ekstremi gonderdım onay beklıyorum onay mesajı nezaman gelir acaba??

cryalcin

Asistan
Telefonda Facebook programı yüklüyse ona gir profilini aç. Ayarlara gir kodmatik olması lazım ordan veriyo kod'u. Bi dene istersen

webmasder

Üyecik
Dostum benimde başıma gelmişti, Telefonlar iletelim kısmı var ya birçoğumuz korkarız, lan İngilizce bilmiyoruz arasa şimdi adamlar ne diycez filan diye ya:) Otomatik bilgilendirme mesajı şeklinde veriyorlar...Yani tırsacak birşey yok.. Baktınız mesaj gelmedi mi hemen telefonla iletin deyin.. Telefonunuz çalıyor ve tok bir ses; 'Aha yakaladık seni, açmıycaktın değil mi? Oluşturduğun fake profilleri, kız profillerini hepsini biliyoruz, alıp sattığını da biliyoruz. Şimdi yandın!!!' demiycek:) Korkmayın..Diyor ki 'Merhaba Facebook onay kodunuz: GRh47K bilmem ne...O şekilde çözebilirsiniz...

lost.dark

Üyecik
olmuyor olmuyor biri bana yardım etsin

Biraz önce yaptım oldu arkadaşım şöyle anlatayım

facebook a girdikten sonra hesap ayarlarına girip ordan mobil sekmesini tıkla. Numara ekle dedikten sonra gelen penceredeki Sadece hesabını doğrulaman gerekiyorsa veya operatörün yukarıda yazmıyorsa, Telefon numaranı buraya ekle." kısmna tıkla ve numaranı gir kod kesinlikle gelmiyor gelmicekte fakat gelen kodu aşağıya yazın penceresinde bulunan kodu tekrar gönder seçeneğine bir kaç kere tıkla 1-2 kerede kafadan 4 haneli bir kod at (2 kereden fazla yanlış kod girme) en sonunda çok fazla giriş yaptın diyip altta beni telefonla arayın seçeneği açılıcak eğer yurtdışı numaralardan arama alabiliyosan yaklaşık 10 saniye içinde seni arıyacaklar gelen kodu dinle ve yaz :)

dediğim gibi bu yolla biraz önce kaydettim numaramı (hattım avea)

Fakat belirtmek istediğim birşey daha var facebooktan mobil bildirim asla bekleme vodafone dada kullandım mesaj falan geldiği yok kırk yılın başı biri eklerse o mesaj olarak gelebilir ki oda belki yani kesin değil

VENÜS

Üyecik
facebook girişi için tlf onay kodu gelmıyor.bilen ve çözüm bulan lutfen yardım etsın yaa :(((

navlee

Üyecik
facebook onay kodum kaç gündür gelmiyor telefonuma lütfen biriniz yardımcı olurmusunuz yokmu onca zamandır çözen birileri adresimi ve şifremi verebilirim....

rabia bulut

Üyecik
bende aynı sorunla karşılaştım şimdiye kadar yeni msn adresi ekleme facebook a mesaj gönderme geelen mesaja yanıt verme gibi şeyleri denedim yani okuduğum her şeyi ama hala ulaşamıyorum daha farklı bir çözüm bilen varsa çok makbule geçer bu hesabımı kaybetmeyi gerçekten istemiyorum :( :(

Dimentix

Üyecik
arkadaslar burda facebook u iyi anlayan biri varmi acaba? Ona mesajla bir soru sormak istiyorum.Cok onemli :(

cem32

Üyecik
bendede böyle bir sorun oldu telefona mesaj gelmiyordu. Telefonumda messenger yüklü ama facebook uygulamasını kaldırmııştım. Kodu gönder e basmadan önce tele facebook uygulamasını indirdim tekrar giriş yapmadığım halde mesaj geldi. yani telde facebook uygulamasının yüklü olmaması bir neden olabilir. Tabi düşününce gelen mesajın senin telindeki uygulamayla ne ilgisi var ama olanı anlattım :)

stat counter