Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merve92.

Üyecik
hangi işaretleri kaldırıcam anlamadım resimli gösterebilir misin lütfen

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye

sarı ile üstünü çizdiğim yerlerdeki işaretleri kaldır

sonrada mavi renk ile çevresini çizdiğim yere tıkla

merve92.

Üyecik
o işaretler yok ki bende adını e mailini fln yaz diyrdu (artık oda çıkmıyor) sonra emaili gösteriyr bu mu diyor yanında da bu benm e mailim butınu çıkıyrdu şimdi o da çıkmıyor direkt e mailim yanında da bunlara artık erişimin yok mu butonu çıkıyor

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye
o işaretler yok ki bende adını e mailini fln yaz diyrdu (artık oda çıkmıyor) sonra emaili gösteriyr bu mu diyor yanında da bu benm e mailim butınu çıkıyrdu şimdi o da çıkmıyor direkt e mailim yanında da bunlara artık erişimin yok mu butonu çıkıyor
sorununuzu tam anlayamadım fakat Facebook "Taninan bir bilgisayardan giris yap" Uyarisi Cozumu (Facebook "Taninan bir bilgisayardan giris yap" Uyarisi Cozumu - SDN Ozel)

birde bu konuya bir göz atın videolu anlatım yapmış arkadaş deneyin olmazsa mesaj attım size ona göre hareket edebiliriz.Kolay gelsin.

dj.caesar

Üyecik
Hadi bakalım bu dediğini bir kez daha denemiştim fakat heralde doğru yapamamıştım çünkü arkadaşlarını seç bölümü gelmemişti kod falan olayı... Şimdi tekrar yaptım arkadaşlara kod gitti kodları girdim ve 24 saat beklemem gerek yarın bu saatlerde bakıcam umarım olur:) 3 yıllık hesap sonuçta... Açtığımda face bilgilerimi indiricem artık başım yandı bi kere 1 haftadır giremiyorum:) umarım olur çözümün:) teşekkürler

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye
Hadi bakalım bu dediğini bir kez daha denemiştim fakat heralde doğru yapamamıştım çünkü arkadaşlarını seç bölümü gelmemişti kod falan olayı... Şimdi tekrar yaptım arkadaşlara kod gitti kodları girdim ve 24 saat beklemem gerek yarın bu saatlerde bakıcam umarım olur:) 3 yıllık hesap sonuçta... Açtığımda face bilgilerimi indiricem artık başım yandı bi kere 1 haftadır giremiyorum:) umarım olur çözümün:) teşekkürler
ben bu şekilde yaptım :) o yüzden benim çözümüm bu konunun başında başka bir arkadaşın çözümünün olduğu konuyu paylaştım o konuda ki çözüm de bana uymamıştı.Buradaki püf nokta hesap kilitlenme süresi bittikten sonra facebook a kayıtlı mevcut telefon numaranızı kaldırmanız ve baska bir telefon numarası girmeniz eksik gelirsede 5 haneli falan sonuna 0 dan başlayarak 9a kadar deneme yanılma yoluyla kodları girmeniz bu sadece :)

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye
Serkan bunu yapan kesin açıyor mu Face'sini?
biliyosun basından beri neleri denediğimi :) telefon numarasını değiştirdim hesap kilitlenme süresinin bitmesinden sonra ve yeni numaraya mesajlar geldi gelen mesajlarda eksik geldi ve hallettik sorunu :)

Nuri.alco.

Profesör
Arkadaşa da olmuş ta.Ben sorayım dedim yine.Geçmiş olsun bu arada.

dj.caesar

Üyecik
Serkan sence kilitlenen hesabımda bi numara kayıtlıydı tekrar onu mu yazmalıyım yoksa başka bi numara mı yazıyım? Ne dersin?

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Oh be sonunda girebildim çok teşekkürler serkan:)

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye
üçüncü denediğim telefona mesaj geldi , sonunda...
sana söylemiştim :) geçmiş olsun :)

Serkan sence kilitlenen hesabımda bi numara kayıtlıydı tekrar onu mu yazmalıyım yoksa başka bi numara mı yazıyım? Ne dersin?

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Oh be sonunda girebildim çok teşekkürler serkan:)

geçmiş olsun yardımcı olabildikse ne mutlu bize :) SDN'de çözüm tükenmez :)

axiseitan

Üyecik

arkadaşlar yeni üye oldum felan neyse konuya geleyim bende yaklaşık olarak 1 haftadır facebook hesabıma giriş yapamıyorum sonra sizin sitede ki yöntemi gördüm uyguladım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım resimde görüldüğü gibi gerçekten sinir olmaya başladım hesabıma giriş yapamıyorum diye:blink::blink:

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye

arkadaşlar yeni üye oldum felan neyse konuya geleyim bende yaklaşık olarak 1 haftadır facebook hesabıma giriş yapamıyorum sonra sizin sitede ki yöntemi gördüm uyguladım fakat şöyle bir sorunla karşılaştım resimde görüldüğü gibi gerçekten sinir olmaya başladım hesabıma giriş yapamıyorum diye:blink::blink:
sen işlemini bitirmiş sayılırsın msn yada telefonundan facebook listeden bulunan iki üç arkadasına ulas onlara kod gelecek o kodu sana göndermelerini iste ve işlemin tamamdır ;)

axiseitan

Üyecik
kod gitmiyor çok sıklıkla şifre değiştiriyorsun yazısı çıkıyor bugün yine denedim olmadı gitmiyor kod arkadaşlarıma:s

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye
kod gitmiyor çok sıklıkla şifre değiştiriyorsun yazısı çıkıyor bugün yine denedim olmadı gitmiyor kod arkadaşlarıma:s
böyle bir hatayla karsılasmadım daha önce cok sık kod girdiğiniz için daha sonra tekrar deneyiniz vs diyebilir ama bizim burda anlattıgımızda kodu dogru girdiğnizde sıkıntı olmuyor ve zaten facebook sizi arıyor 4 haneli kod söylüyor dikkatli okuyun.

stat counter