Eve internet bağlatacağım ama bilmiyorum!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Zee

Asistan
Selam, ben neredeyse 10 yıldır internet bağlatmadım hep komşulardan kullanmıştım. Şimdi eve kablosuz internet baplatmayı düşünüyorum fakat çok bilgim yok. Hız önenli benim için. Hangi internet swrvisinden yararlanmalıyım önerilerinizi istiyorum. Hangisi sağlıklı bilmiyorım hiç.

Logithx

Profesör
Teknik servis konusunda ttnet ve superonline iyi ama diğer internet sağlayıcılarda teknik anlamda insanlar çok sorunlar yaşıyor günlerce sorunları çözemiyor ttnet ve superonline'nın sitelerinden internet paketlerine bakarak uyfun olanı seçebilirsin..

grezimonk

Profesör
Yasaklı
vodafone fiber öneririm o çok hesaplı + router için baskı yapmıyor...

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Türkçesi yöneltici... fiberde yöneltici kullanılıyor... FTTH olanda özellikle...

lordert

Asistan
Türknet öneririm 35 mbps 65 tl 50-75-100 mbps 80 tl tahaatsüz 1000 dk telefon var birde dene derim 1 yıldır kullanıyorum memnunum memnun kalmassan cezasız iptal edebiliyorsun

<Burak>

Üyecik
Uzun zamandır Superonline kullanıyoruz. İnternet + TV + Telefon 24 Mbps Fiber SINIRSIZ 69 küsür bir şey. Ama bu paketi aralık ayında yenilettik zam gelmiştir büyük ihtimalle. Dediği hızı net veriyor kabloluda tabii.

Zee

Asistan
Teknik servis konusunda ttnet ve superonline iyi ama diğer internet sağlayıcılarda teknik anlamda insanlar çok sorunlar yaşıyor günlerce sorunları çözemiyor ttnet ve superonline'nın sitelerinden internet paketlerine bakarak uyfun olanı seçebilirsin..
vodafone fiber öneririm o çok hesaplı + router için baskı yapmıyor...
Türkçesi yöneltici... fiberde yöneltici kullanılıyor... FTTH olanda özellikle...
Ben şimdi şu hız meselelerini bilmiyorum. 12, 16, 24 mbs gibi şeyler var... Mesela indirme hızının iyi olmasını ve BPubg gibi oyunları rahat oyanaybilceğim bir ortalama hız istiyorum. Hangisi idealdir? Parasasıda uygun olursa ona göre direk iletişime geçecem.

Logithx

Profesör
Bu dönemde en az 16 mbit en ideal 25 mbit hız oyunlar için hızın önemi yok çünkü 8 mbit kullananlar bile rahat rahat oynuyor benim tavsiyem bütçenize göre 16 ve ya 24 mbit tercih etmeniz..

ProMaster

Asistan
Fiyatlar bu kadar sapıtmışken mı kendinize internet bağlatasınız geldi. Kötü zamanlama :)

gereksizforumoldu

Doçent
Yasaklı
Superonline altyapısı varsa kesinlikle Superonline bağlat. Eğer yoksa mecbur TTNET bağlatmak zorundasın. Diğer servisler sıkıntı çıkarıyor sanırım, hiç denemedim. Eğer komşunun internetinden memnunsan, komşun hangisini kullanıyormuş öğren.

Logithx

Profesör
80TL fiyata 100mbps vardı vodafone'da...
İnternet sağlayıcıların paketlerine bakarak uygun paketi alabilir bütçesine uyarsa bunuda alabilir ama ttnet olsun superonline olsun bu fiyatlara 50 mbit geç 25 mbit bile zor çünkü kotasız internetler çok pahalı kotalı alırsa anca bulabilir..

grezimonk

Profesör
Yasaklı
İnternet sağlayıcıların paketlerine bakarak uygun paketi alabilir bütçesine uyarsa bunuda alabilir ama ttnet olsun superonline olsun bu fiyatlara 50 mbit geç 25 mbit bile zor çünkü kotasız internetler çok pahalı kotalı alırsa anca bulabilir..
SOLNet + TT dışında bakın o ikisinde kesinlikle ucuz paket yok...

AMC

Profesör
Bu dönemde en az 16 mbit en ideal 25 mbit hız oyunlar için hızın önemi yok çünkü 8 mbit kullananlar bile rahat rahat oynuyor benim tavsiyem bütçenize göre 16 ve ya 24 mbit tercih etmeniz..
2019 yılında önerdiğin hızlar çöp hızlar ne kadar yüksek o kadar iyidir.

stat counter