EPACKET Olayı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Blumepanda

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,
Ben Aliexpress den bir sipariş verdim ve Registered Air Mail seçmeme rağmen - ki siparişi son 1 gün kala kabul etti- onaylandıktan sonra epacket ile göndereceğini gördüm. Ve Takip kodu da LZ.............CN ile başlıyor - ki LX....... CN olması lazım imiş - bu kargo bana sıkıntı çıkarır mı? Ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.

realsim85

Üyecik
kargo bilgilerinizi tam paylaşsaydanız daha sağlıklı yorum yapabilirdim fakat burda önemli olan ptt de takip edilip edilmediği dir kontrol edin ptt de takibini ki eğer takip edilmiyorsa da yapacağınız biişey yok koruma süresini beklemek zorundasınız

Blumepanda

Üyecik
kargo bilgilerinizi tam paylaşsaydanız daha sağlıklı yorum yapabilirdim fakat burda önemli olan ptt de takip edilip edilmediği dir kontrol edin ptt de takibini ki eğer takip edilmiyorsa da yapacağınız biişey yok koruma süresini beklemek zorundasınız
Tamam çok teşşekkür ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Az önce ptt den baktım ve kodu kabul etti. Ve oradan da takip ediliyor. Tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:
stat counter