Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Türkiye pazarında yer alan en iyi telefon üreticisi?

• İphone

• Huawei

• Samsung

• Xiaomi

• OnePlus

• HTC

• Honor

• LG

• Meızu

• Nokıa

• Asus

• GeneralMobile

• Sony

• Lenovo

• Casper

• Vestel

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Emre ÇAMLI

Asistan
Huawei gerçekten p20 serisiyle kendini kanıtladı ve satış rakamını yükseldi . Mate 20 serisiyle de durum devam ediyor . Mükemmel cihaz yapmıslar emek verdiklerini görüyoruz. Tebrikler huawei

Tttunahan

Profesör
Opponunda hakkını yememek lazım adamlar find x gibi bi şah eser ortaya koydular

Hombre suelto

Asistan

stinghardyzz

Profesör
EN İYİ TELEFON ÜRETİCİSİNİ SEÇİYORUZ

Ekli dosyayı görüntüle 51744 Ekli dosyayı görüntüle 51747 Ekli dosyayı görüntüle 51745 Ekli dosyayı görüntüle 51749 Ekli dosyayı görüntüle 51748

Ben kendi sıralama mı yaptım sizinde sıralamanızı yapıp göndermenizi bekliyorum. Listede sadece Türkiye Pazarında bulunan firmalara yer verilmiştir.
Ben tek 1 firma söyleyemem samsung ve apple çok iyi bendim için son zamanlarda huawei de güzel cihazlar yapıyor bu 3 piyasanın en iyi telefon üreticisi oldugunu düşünüyorum 3 arasında tercih yapamam

ErcumentSolmaz

Asistan
En önde giden büyük firmalar samsung ve huawei firmaları. Ben apple firmasını burada görmüyorum çünkü işlemcisi dışında üretimi olmayan bir firma. Samsung kendi lenslerini, sensörünü, ekranını, işlemcisini, ram modüllerini pilini üretiyor. Bu yüzden üretim bazında samsung ilerde bir firma.

Huawei tarafına gelir isek onlarda kendi işlemcileri ve modemlerini üretiyorlar. Mobil cihazlarda en önemli şey olan iletişimi sağlama olduğunda burada kendi ürünü ile en iyi optimizasyonu yapacak firma huawei.

En büyük üretici firma samsung, En büyük olma yolunda giden huawei.

canavan06

Asistan
Kullanmadığım cihaz kalmadı kendi adıma net Apple ve Sonyi tek geçerim, son zamanlarda da huawei kaliteli işler yapıyor

Bareth Gale

Profesör
Huawei kardeşim. Türkiye'yi kasıp kavuruyor dünya ile birlikte. Mate 20 serisi zaten damga vurdu, iPhone falan bırakmadı. Çok farklı çok...

Physicx

Üyecik
İki sene once p9 aldigimda kimsede huawei marka telefon gormuyordum.Ozellikle bu yaz garsonluk yaparken bir cok musteride huawei marka gordum.Boyle rekabetin oldugu sektorde bu kadar hizli buyumek buyuk is.Servisleri iyi oneplus ve apple ile beraber en sorunsuz telefon ureten firma.Mate 20 serisiyle rekabeti de ciddi anlamda arttirdilar.Ozellikle samsung s10 serisinde Huawei cihazlardaki gelisimi gosteremezse bi anda huawei'nin altinda kalir.

indominus

Üyecik
Honor, Huawei'nin markası değil. Honor, Huawei'nin yan markası.
Honor sadece tasarım yapıyor bütün parçalar huawei'den.
Honor ve Huawei Mobile Huawei Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir. Honor, Huawei Mobile'dan tamamen ayrı bir yapılanmaya sahip. Kalite kontrol ve test süreçleri ise Huawei Mobile bölümü ile aynı.

Honor Türkiye'den aldım bilgiyi.

Tony Stark

Profesör
Honor ve Huawei Mobile Huawei Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir. Honor, Huawei Mobile'dan tamamen ayrı bir yapılanmaya sahip. Kalite kontrol ve test süreçleri ise Huawei Mobile bölümü ile aynı.

Honor Türkiye'den aldım bilgiyi.
Böyle bir cevap geldiyse İyi sallamışlar:tearsofjoy:.Ulan cihazların her şeyi aynı ne ayrı yapılanması

stat counter