En iyi Snapdragon 710'lu telefon

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tekno Göçmen

Asistan
Arkadaşlar telefon almayı planlıyorum uzun zamandır. Bana uygun olan işlemcinin 710 olduğuna karar verdim. ama diğer kriterlerim ise sağlam pili olması ve kamerasının iyi olması. Önereceğiniz telefonlar var mıdır acaba ? Bütçem 2000-3000 tl arasında.

<<Dkn nyz>>

Dekan
Arkadaşlar telefon almayı planlıyorum uzun zamandır. Bana uygun olan işlemcinin 710 olduğuna karar verdim. ama diğer kriterlerim ise sağlam pili olması ve kamerasının iyi olması. Önereceğiniz telefonlar var mıdır acaba ? Bütçem 2000-3000 tl arasında.
Mi 8 daha iyi sd845 var

Usain

Profesör
Bu günlerde önümüze gelene Mi 8 öneriyoruz. Sonumuz hayrolsun. :D
3000'e alınabilinir telefon Mi 8'dir.
Snapdragon 845 var hem. :)

Tekno Göçmen

Asistan
Bu günlerde önümüze gelene Mi 8 öneriyoruz. Sonumuz hayrolsun. :D
3000'e alınabilinir telefon Mi 8'dir.
Snapdragon 845 var hem. :)
Bende her mi 8 önerene poco daha iyidir diye çatıyorum allah benimde sonumu hayır etsin bu gidişle sopa yiyeceğim abi :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mı 8 daha iyi olur ama 2000 TL ye mi 8 se en iyi tercih olur
Onun pili çok dandik 3000 beni kesmez.

Son düzenleme:

AloneDarker

Asistan
Poconun arka kapağı plastik ve kamera, tasarım konusundada ben mi 8 tercih ederdim

Leand

Profesör
Sen o zaman poco f1 yada honorplay al.

Leand

Profesör
Bütçemiz el vermiyor demek istedin herhalde. :D

Tekno Göçmen

Asistan
Bütçemiz el vermiyor demek istedin herhalde. :D
Normalde 3500 tl olan kur fiyatı 5000 tl ile geliyor paramızdan ziyade ülkemiz el vermiyor.

Meizu 16TH var 3000e
Oda güzel lakin ben bataryanın daha sağlam olmasını isterim 3120 biraz daha geride kalıyor maalesef

Meizu 16TH var 3000e
O da güzel lakin ben bataryanın daha sağlam olmasını isterim 3120

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
Xioami Mi 8 alabilirsiniz Qualcomm Snapdragon 845 ile geliyor performans konusunda sizi üzmez kamerası da gayet temiz işler çıkarıyor.
Tek sorun müzik dinlemeyi seviyorsanız dönüştürücü ile dolaşmanız gerekebilir, ama onun haricinde oldukça güzel bir cihaz tavsiye ederim :)

AloneDarker

Asistan
Buradan arkadaşlar yardımcı oluyor fikirlerini söylüyor beğenip beğenmemek kişinin kendisine kalmış, sen rahatsız olduysan yazma kardeş.
O yazıyı yazmamın sebebi bir ara aynısını sen benim konumda yapmıştın şimdi ne söyleyeceğini merak ettiğim için yazdım 😉

Melih B.

Asistan
Verdiğiniz fiyat aralığı çok geniş, 2000'e Meizu X8 ve Mi8 SE, 3000'e ise bu markaların amiral gemileri var. Gerisi size kalmış.

Tekno Göçmen

Asistan
O yazıyı yazmamın sebebi bir ara aynısını sen benim konumda yapmıştın şimdi ne söyleyeceğini merak ettiğim için yazdım 😉
Ben sana bu şekilde söylemedim bu bir ve epeyi kullan diyerek yine yardımcı olmaya çalıştım yadırgamak için demedim ben de zaten epeyde devamlı araştırıyorum aklımda fikirler var değerlendiriyorum ve ya elediğim telefonlar oluyor beğenmiyorum. Ama senin yaşın bunu anlamayacak kadar küçük maalesef.

Xioami Mi 8 alabilirsiniz Qualcomm Snapdragon 845 ile geliyor performans konusunda sizi üzmez kamerası da gayet temiz işler çıkarıyor.
Tek sorun müzik dinlemeyi seviyorsanız dönüştürücü ile dolaşmanız gerekebilir, ama onun haricinde oldukça güzel bir cihaz tavsiye ederim :)
Acaba poco ile arasında ne kadarlık bir pil performansı söz konusu bilir misiniz ?

Son düzenleme:

AloneDarker

Asistan
Ben sana bu şekilde söylemedim bu bir ve epeyi kullan diyerek yine yardımcı olmaya çalıştım yadırgamak için demedim ben de zaten epeyde devamlı araştırıyorum aklımda fikirler var değerlendiriyorum ve ya elediğim telefonlar oluyor beğenmiyorum. Ama senin yaşın bunu anlamayacak kadar küçük maalesef.

Acaba poco ile arasında ne kadarlık bir pil performansı söz konusu bilir misiniz ?
Kimin yaşının küçük olduğu yazdığın yazıdan anlaşılıyor

stat counter