En iyi driver güncelleme programı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
---- Mesajlar birleştirildi ---

çünki aldığımda windows 7 idi çok memnundum
Lisans anahtarın çıkartma şeklinde bilgisayarının üzerinde bir yerde veya bataryanın altında vardır, yazıyordur. Onu bulabilirsen kullanabilirsin.

naper323

Üyecik
Lisans anahtarın çıkartma şeklinde bilgisayarının üzerinde bir yerde veya bataryanın altında vardır, yazıyordur. Onu bulabilirsen kullanabilirsin.
aynen vardı ama ruhuna fatiha :D silinmiş hep bu dediğini indirdim eğer atlama seçeneği varsa bitince anahtar alır fullerim

recep66

Üyecik
Arkadaşlar ben Driverpack çok haz etmiyorum.Hatta gıçık oluyorum.Çünkü. seçeneklerden bazı şeyleri kapatmazsanız rusça yandex,winrar gibi programları siz istemeden kuruyor.Online kurulum yaparsanız reboot yaptıktan sonra driverpack sitesine bağlanmaya çalışıyor.Ben Alternatif olarak SNAPPY DRİVER Installer programını öneririm. Çünkü istem dışı herhangi bir program kurmaya çalışmıyor ve online bağlandığınızda siteye de bağlanmıyor.Snappy driver installer görünüş olarak driverpack çok benziyor ve aşağı yukarı aynı driver datası kullanıyor.En az bir kez deneyin.Tabiki seçim sizin.

Toltol38

Üyecik
Driver pack solition sürücülerin en güncelini yükler ama yüklerken programların tikini kaldırın yoksa sürücülerin yanında onlarıda kuruyor.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Arkadaşlar ben Driverpack çok haz etmiyorum.Hatta gıçık oluyorum.Çünkü. seçeneklerden bazı şeyleri kapatmazsanız rusça yandex,winrar gibi programları siz istemeden kuruyor.Online kurulum yaparsanız reboot yaptıktan sonra driverpack sitesine bağlanmaya çalışıyor.Ben Alternatif olarak SNAPPY DRİVER Installer programını öneririm. Çünkü istem dışı herhangi bir program kurmaya çalışmıyor ve online bağlandığınızda siteye de bağlanmıyor.Snappy driver installer görünüş olarak driverpack çok benziyor ve aşağı yukarı aynı driver datası kullanıyor.En az bir kez deneyin.Tabiki seçim sizin.
En az 5 senedir kullanıyorum. Hiç bir problem yaşamadım. Galiba tam olarak yükleme seçeneklerine dikkat etmiyorsunuz. Yeni arayüzünde sadece sürücüleri yükle seçeneği var onunla devam ettiğinizde dedikleriniz yüklenmiyor.

Trucking Turkey

Asistan
Driver güncelleme programlarını önermiyorum çünkü bu tarz programlar ESKİ ve GEREKSİZ driverlar yükleyebiliyor.

Sürücüleri el ile tek tek yüklemeniz daha iyi olur.

stat counter