En iyi akıllı telefon belli oldu!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

|SeYYaH|

Rektör
S8 ve Plus modelinin en iyi telefon olması normal. Asıl Huawei'nin onca marka arasındaki büyük başarısını kutlamak lazım.

TeknoLee

Doçent
En iyi ama kime göre? Tasarıma, kameraya çok önem verenler için en iyisi tabii ki de s8 olur. Ama performansa çok önem veren birine göre de One Plus 5 en iyidir. XZ Premiuma bile en iyi diyenler var. Ses kalitesine önem veren U11 en iyi der. Velhasıl bunlar öznel şeyler, kişiden kişiye değişir. Ama Note 8 kesinlikle hem performans, hem tasarım hem de kamerada en iyi olacaktır.

hakki27

Üyecik
Iyi olacak da nereye kadar iyi olacak arkadas not 8 cikar 3 ay sonra yenisi cikacak bu boyle devam edip gidecek al birtane kullan gitsin.

treelock

Asistan
Bixby'ı Siri'ye rakip göstermesi çok komik Samsung'un.

S8+'da kullanayım dedim, bildiğin Sony What's New uygulaması gibi bir şey.

S8+ harika telefon ama Bixby tuşu olması anlamsız ve emrivaki olmuş.

Samsung yazılımda Apple kadar olamaz henüz erken.

mia.wallace

Doçent
Bixby tusu kadar aptalca bisey yok bazen yanlislikla basiyorum o zamanlar elime bicagi alip o tuşa girişesim geeliyor

|SeYYaH|

Rektör
Bixby tusu kadar aptalca bisey yok bazen yanlislikla basiyorum o zamanlar elime bicagi alip o tuşa girişesim geeliyor
Haklısın, çalışmayan, iş görmeyen bir özellik için tuş koymak, komik hakkaten ya, hatta saçma, aptalca. En az siri kadar bir işlevselliğe kavuştuğunda koyarsın, eyvallah deriz.

mia.wallace

Doçent
Haklısın, çalışmayan, iş görmeyen bir özellik için tuş koymak, komik hakkaten ya, hatta saçma, aptalca. En az siri kadar bir işlevselliğe kavuştuğunda koyarsın, eyvallah deriz.
Aynen ya da tuş pasif halde durur, gerekli seviyeye getirdiginde tuşu aktif hale getiren guncelleme yayinlarsin, bizde o sirada tuşu baska uygulama acmak, feneri acmak vb gibi islevlerde kullaniriz

stat counter